MENU

Forum - autobiografia Karola Bieleckiego

autobiografia Karola Bieleckiego

autobiografia Karola Bieleckiego

https://www.przegladsportowy.pl/pilka-reczna/karola-bielecki-wojownik-premiera-autobiografii-karola-bieleckiego/9fyh6k1

 Myśle ze może być inspirujaca, jeszcze nie czytałam ale planuje. Ktoś z Was już czytał? Jakie wrażenia? Pozdrawiam !!;)) 

Re: autobiografia Karola Bieleckiego

Książka już zamówiona. Spróbuje szybko przeczytać i podzielę się wrażeniami. Nigdy nie byłem fanem siatkówki, ale zgadzam się, że jego historia może być inspirująca.

 

autobiografia Karola Bieleckiego

To piłka ręczna ;p

Ja wczoraj kupiłam i jestem w trakcie. Szybko i lekko się czyta, na razie wrażenia pozytywne:)) 

Re: autobiografia Karola Bieleckiego


śmiech faktycznie, jak przeczytam książkę to już na pewno zapamiętam

 

 

autobiografia Karola Bieleckiego

Wrażenie po lekturze raczej pozytywne, tym bardziej, że nie obejrzałem ani jednego meczu piłki ręcznej :P. Szczególnie imponujące było tempo w jakim wrócił do zawodowego grania. Po kilku tygodniach od wypadku zaczął znów grać! Twardy gość. Bardzo mi się podoba jego podejście do tego co się stało, po pierwszym szoku ostatecznie przyznaje, że utrata jednego oka, jeśli na drugie widzimy dobrze, nie jest tak wielką tragedią i można mimo to rywalizować z pełni spranym zawodnikami. Po urazie grał jeszcze wiele lat na najwyższym poziomie.

Nie ma w książce żadnych szczegółów technicznych, wybrzmiało to trochę, jakby uciekł spod noża, gdy chcieli mu to oko usunąć i już z takim pozostał - jednak jakimś wywiadzie czytałem, że nosi protezę, ale pewnie uznał, że dla czytelnika takie detale nie będą interesujące.

Generalnie warto przeczytać, na naszym forum wiele razy pojawia się pytanie o sport i ta historia jest najlepszą odpowiedzią na takie wątpliwości.

 

autobiografia Karola Bieleckiego

Tutaj jeszcze video o Karolu i o tym co robi. 
Daje kopa w tylek ! 

 

https://www.youtube.com/watch?v=Y7nOGVkZ8q8