MENU

Forum - Zawroty głowy/skołowanie

Zawroty głowy/skołowanie

Zawroty głowy/skołowanie

Witam :) 

Wzrok w lewym oku straciłem już około 12 lat temu, wszystko było w porządku do około 2 lat wstecz. Wtedy zdrowe oko załapało niewielką wadę, dokładnie -0,75 dioptrii. Od tego czasu bardzo często czuje się strasznie skołowany i miewam bóle głowy. Okulista twierdzi ,że wszystko jest ok, mimo iż odczuwam straszny dyskomfort w teoretycznie dobrze dobranych okularach. W soczewkach jest sporo lepiej ale i tak bóle głowy i uczucie skołowania pojawiają się dość często. Macie może jakiś trop gdzie powinienem szukać przyczyny? Jestem już po badaniach neurologicznych i klasycznych wynikach gdzie wszystko wyszło ok.

 

Zawroty głowy/skołowanie

Hej, 

Mam podobnie. Jeśli chodzi o bóle głowy to myślałam, że to migrena. Co do zwrotów to że może jakaś psychosomatyka, np. że jest to wywołane stresem lub zmęczeniem. Najczęściej mam zawroty, kiedy oko jest i wygląda na zmęczone. Badania neurologiczne też w normie. Może to nie ma nic wspólnego ze wzrokiem, jak sądzisz?  

Zawroty głowy/skołowanie

Ja miewałam.ppdobnir, gdy okulary były za mocne lub gdy po.czasie nienoszenia oksów zakładałam je. Ja ogólnie codziennie mam zawroty głowy, ale te od okularów były inne, miałam wrażenie skołowania i rozkojarzenia jakbym.noe wiedziała gdzie jestem. Może to coś z okularami? A może trzeba szukać u neurologa bądź kardiologa? Powodzenka!👍🙂

Zawroty głowy/skołowanie

Wracam, bo wszystko znowu się nasiliło ostatnimi czasy. Pod względem kardiologiczno-neurologicznym wszystko jest w porządku. Poszedłem też wcześniejszym tropem i jestem pod opieką psychologa, ale z tego, co mi mówi nie widzi podłoża problemu w tej materii. Wyniki w dalszym ciągu bardzo dobrze. Ostatnio dla próby-eksperymentu spędziłem kilka dni bez korekcji wzroku i pod względem zawrotów głowy i uczucia skołowania jest o niebo lepiej. Z tym ze samo w sobie funkcjonowania jest praktycznie niemożliwe (zakupy, jazda samochodem itp.). Za kilka dni mam wizytę u okulisty i postaram się znowu poruszyć z nim ten temat, bo ta sytuacja mocno wpływa na mój obecny komfort życia.

Re: Zawroty głowy/skołowanie


Kamka:
Ja miewałam.ppdobnir, gdy okulary były za mocne lub gdy po.czasie nienoszenia oksów zakładałam je. Ja ogólnie codziennie mam zawroty głowy, ale te od okularów były inne, miałam wrażenie skołowania i rozkojarzenia jakbym.noe wiedziała gdzie jestem. Może to coś z okularami? A może trzeba szukać u neurologa bądź kardiologa? Powodzenka!👍🙂

 

 Tak identyczny problem miałem i technicy twierdzili, że to nie przez to. Wykonałem badanie prywatnie i się okazało, że spaprali robotę i były za silne. Finalnie nie chcieli zwrócić pieniędzy ale się zorientowali, że w razie pozwu będą mieli większe problemy.

___________________

W wolnym czasie https://filmyonline.eu/filmy-online/