MENU

Forum - Leniwe oko , operacja

Leniwe oko , operacja

Leniwe oko , operacja

Witam .

Od 18 lat nie widzę na jedno oko. Wypadek samochodowy . Oko ucieka zwłaszcza jak jest „zmęczone” . Czy ktoś robił operacje żeby nie uciekało ?? 

Żeby wyglądało „normalnie” 

 

 

Leniwe oko , operacja

Leniwe oko nie powstaje w skutek wypadku. To raczej wczesne dzieciństwo powinno być wykryte. Jesli nie, powstaje leniwe oko

Leniwe oko , operacja

Raczej wiem lepiej co mi dolega i od kiedy . Przez 21 lat widziałam bardzo dobrze :) później był wypadek, wystrzeliła poduszka i uszkodziła mi nerw . Okazało się ze nie widzę . Lekarz powiedział że będzie syndrom leniwego Oka . I tyle . 

Leniwe oko , operacja

Leniwe oko powstaje na wskutek czegos innego. Zaniedbanie w dziecinstwie , czyli zaslanianie oka zdrowego a patrzyc okiem zdrowym. Jesli ktos nie będzie ceiczyl to wada zostaje

Re: Leniwe oko , operacja


Karolkp:

Witam .

Od 18 lat nie widzę na jedno oko. Wypadek samochodowy . Oko ucieka zwłaszcza jak jest „zmęczone” . Czy ktoś robił operacje żeby nie uciekało ?? 

Żeby wyglądało „normalnie” 

 

 Generalnie wielu z nas tutaj robiło operacje. Zez może występować i od urodzenia, i może powstać na skutek wydarzenia typu wypadek. Myślę, że możesz poczytać sobie starsze wątki i podjąć decyzję o ośrodku gdzie chcesz mieć operację.