MENU

Forum - Czy jednoocznosc jest dziedziczna????

Czy jednoocznosc jest dziedziczna????

Czy jednoocznosc jest dziedziczna????

Witam.mam pytanie.czy jednoocznosc jest dziedziczna,czy jest ryzyko gdy bede chcial z moja partnerka miec dziecko czy one tez moze sie urodzic jednooczne????

Czy jednoocznosc jest dziedziczna????

Mam rozumieć, że Twoja jednooczność jest spowodowana chorobą??? Jeżeli tak, to jaką? Czytałam Twoje posty i niczego się nie doszukałam. pozdrawiam:)

Czy jednoocznosc jest dziedziczna????

Moja jednoocznosc polega na tym ze gdy sie urodzilem wzrok w jednym oku zamieral i w wieku 3 lat zamarły nerwy w oku,ale dlaczego co i jak czy to wina lekarza ktory nie zauwazyl tego czy rodziny ktora bagatelizowała ten problem.niemam pojecia,moze sie dowiem kiedys prawdy.a moje pytanie kieruje z tego wzgledu bo mam tez kuzyna od strony Ojca brata,jest tagze moim rowiesnikiem i ma taki sam problem co ja,tylko ze on w porownaniu do mnie dostaje rente a ja niestety nic.tagze chcialbym sie dowiedziec czy moje dziecko tez bedzie mialo ryzyko zaniku wzroku????

Czy jednoocznosc jest dziedziczna????

hmm sa rozne choroby genetyczne zarowno takie, ktore dziedziczymy oraz te wywolane mutacjami genow, oczywiscie mozna dbac o siebie, ale mamy niewielki wplyw na syf, ktory jest wokol nas i pozniej tez w naszym organizmie, mysle o jedzeniu, wodzie, powietrzu itd., czesto osoby, ktore 'dbaja o siebie' tez sa chore, duza role odgrywa tez stres...niestety nie wszyscy potrafia zyc bezstresowo...Choroby oczu tez moga byc dziedziczone. Oznacza to, ze twoje dziecko moze miec klopoty ze wzrokiem, ale nie musi ich miec. Jesli juz martwi Cie kwestia jednoocznosci twojego dziecka, to pomysl tez nad tym, czy mozesz miec dzieci? a moze bedzie mialo raka? itd., jest to tak samo prawdopodobne jak jednoocznosc...