MENU

Forum - 14-latka szuka koleżanki/kolegi do popisania :)

14-latka szuka koleżanki/kolegi do popisania :)

14-latka szuka koleżanki/kolegi do popisania :)

Mam 13/14 lat, kiedy byłam mała miałam nowotwór, przez to teraz zamiast jednego oka mam protezę. Chętnie popisałabym z kimś, miej więcej w moim wieku, kto ma podobne problemy co ja :) 

Misty2807@wp.pl

nr. Gadu-Gadu: 12622148

14-latka szuka koleżanki/kolegi do popisania :)

Jeśli to nadal aktualne to jestem chętny :D Mam aktualnie 14 lat i 9 lat temu miełem wypadek samochodowy

14-latka szuka koleżanki/kolegi do popisania :)

hej jestem mama dziecka 11to letniego po nowotworze i teraz mial usowana galke oczna ma konformer i bedzie teraz wstawiana endoproterz

POZDRAWIAM 

14-latka szuka koleżanki/kolegi do popisania :)

A ja jestem po 30tce , a le pamiętam jak mi się żyło w twoim wieku z taką sytuacją.  Chętnie pogadam stencelm@interia.pl  to mój mail

14-latka szuka koleżanki/kolegi do popisania :)

Jeśli to nadal aktualne to ja też moge pogadać. Mam 18 lat. Mój mail to olgaj99@wp.pl pozdrawiam;)

 

14-latka szuka koleżanki/kolegi do popisania :)

Hej, mam 26 lat w wieku 3 lat straciłem częściowo oko tzn lekarze uratowali i zszyli lecz nie widzialem nic i miałem lewe oko z blizna,  około 3 lat temu usuneli mi to oko i mam epiproteze jeśli masz jakieś pytania lub chcesz porozmawiać to pisz dragonbspt@gmail.com pozdrawiam 

14-latka szuka koleżanki/kolegi do popisania :)

Mam 14 lat, urodziłem się z wadą wrodzoną i od kiedy pamiętam noszę epiprotezę. Jak chcesz pogadać pisz na email maciej.pazdziurkiewicz@op.pl.

14-latka szuka koleżanki/kolegi do popisania :)

Chętnie porozmawiam z kimś kto ma epiproteze . (20-30l)

Magda_bereza@o2.pl