MENU

Forum - Szukam rodziców dzieci po enukleacji gałki ocznej

Szukam rodziców dzieci po enukleacji gałki ocznej

Szukam rodziców dzieci po enukleacji gałki ocznej

Witam. 

Jestem mamą 6,5letniego Błażeja, u którego 3 miesiące temu zdiagnozowano siatkówczaka. Syn pod koniec października dostał pierwszą dawke chemii dotętniczej, a pod koniec istopada drugą dawkę. Niestety pomimo leczenia rozsiew w ciele szklistym jest zbyt duży, no i te male guzy zaczęły rosnąć. Zapadła decyzja o enukleacji gałki ocznej. W piątek 11.01. termin operacji. Jesteśmy przerażeni tempem całej sytuacji. Szukam rodziców,  którzy już przez to przeszli i mogliby nas trochę uświadomić jak później wygląda "dochodzenie do siebie" dziecka, jak wygląda pielegnacja - zmiana opatrunku, no i później szukanie i dobieranie epiprotezy i funkcjonowanie z nią. Bardzo proszę o jakikojakik odzew. 

Pozdrawiam  

Szukam rodziców dzieci po enukleacji gałki ocznej

Witam,

moja córeczka miała usunięte oczko w wieku 1,5 roku. Pod koniec lipca 2015 r. zdiagnozowano siatkówczaka w bardzo zaawansowanym stadium. W październiku już była operacja. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, służę pomocą.

Ps: patrząc po dacie, dziś już jesteście po operacji? Mam nadzieję, że wszystko przebiegło dobrze. Trzymam za Was kciuki.