MENU

Forum - Nowotwór oka - dziecko 4,5 roku - kontakt Bożena Anną Romanowska Dixon

Nowotwór oka - dziecko 4,5 roku - kontakt Bożena Anną Romanowska Dixon

Nowotwór oka - dziecko 4,5 roku - kontakt Bożena Anną Romanowska Dixon

Szanowni Państwo jesteśmy z córką w Warszawie w Centrum Zdrowia Dziecka.Przedwczoraj u okulisty we Wrocławiu dostaliśmy skierowanie do CZD i od razu przyjechaliśmy.Wczoraj do południa było kilka badań córki min. i zakrapianiem atropiną i kilku specjalistów ( ponieważ było poruszenie wśród lekarzy jako bardzo rzadka agresywna odmiana nowotworu) oglądało nasz przypadek. Wstępnie zdiagnozowali nowotwór ( nazwy nie znam) wg nich nieoperowalny ) na dzień wczorajszy)  czyli oko do usunięcia ale wczoraj dziecka na oddział nie przyjęto. Dzisiaj od rana razem z żoną siedzą w poradni okulistycznej przy CZD i czekają na rezonans rano dziś mieli jakieś specjalne zdjęcie oka robione i kolejne badanie w znieczulenia  teraz czekają.
Jedna z Pań doktor podpowiedziała by znaleźć kontakt prywatny z Panią Bożeną Anną Romanowska Dixon jako super specjalistą.Dodzwoniłem się do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie i tam przekazano mi informację, że mamy czekać na wynik rezonansu, pozostałych badań i ewentualnie jak CZD poprosi o konsultację szpital w Krakowie to mam to wysłać mailem do nich.Nie chce czegoś zrobić źle lub pominąć  więc piszę ten post z prośbą o wskazanie właściwej drogi a może ktoś wie jak z Panią profesor się skontaktować. Pozdrawiam Tomek. 

Nowotwór oka - dziecko 4,5 roku - kontakt Bożena Anną Romanowska Dixon

witam.

pani profesor przyjmuje prywatnie w krakowie.proszę podać meila lub nr telefonu to wyślę numer 

Nowotwór oka - dziecko 4,5 roku - kontakt Bożena Anną Romanowska Dixon

Witam, czy ja mogłabym poprosić kontakt do p. Romanowskiej-Dixon, zy praktykuje prywatnie oraz gdzie, chętnie numer telefonu? Potrzebuję ich dla mojej mamy. Moj mail vanta@o2.pl. Z góry dziekuję Ania