MENU

Forum - Co oznacza ten symbol ....

Co oznacza ten symbol ....

Co oznacza ten symbol ....

Moje dziecko posiada orzeczenie o niepełnosprawności ale nie wiem co dokładnie oznacza ''Symbol przyczyny niepełnosprawności -11-I'' szukałam w internecie ale i tak nie wiem o co dokładnie chodzi i jak to zrozumieć?.        Proszę oświećcie mnie swoją lepszą wiedzą.UĹ�miech

Co oznacza ten symbol ....

11. 11-I - inne, w tym schorzenia: endokrynologiczne, metaboliczne, zaburzenia enzymatyczne, choroby zakaźne i odzwierzęce, zeszpecenia, choroby układu krwiotwórczego.

 

Więc pewnie chodzi o "zeszpecenie" w związku z protezą. Ja też mam oprócz 04- 0 ten sam symbol. Bynajmniej bardzo "oszpecona" się nie czuję i uważam ten symbol za głupi, nikomu nie potrzebny ( na oszpecenie jeszcze nikomu renty nie dano). Natomiast reszta wymienionych przyczyn jak najbardziej. Dobrze w sumie, że wsadzili to do jednego worka, choć denerwuje mnie jak mnie pytają, czy mam np. cukrzycę... 

Co oznacza ten symbol ....

Dziękuje Kornelio za tak szybką odpowiedź.Ale jeszcze co oznaczają te symbole np. 04-0 i podobne bo też często je spotykam a niewiem o co  biega. z góry dziękuje za to forum myśle że kiedyś i moja mała będzie z tego też korzystała bo dużo ciekawych rzeczy można się dowiedzieć  Pozdrowionka 

 

 

Dobra mam już znalazłam. Jak się szuka to się znajdzie.Perskie oko

Co oznacza ten symbol ....

Dopowiedzmy, że symbol 04-0 oznacza wady wzroku.