MENU

Forum - Klinika w Essen SIATKÓWCZAK

Klinika w Essen SIATKÓWCZAK

Klinika w Essen SIATKÓWCZAK

Witam

Jestem ciocią dziewczynki, u której zdiagnozowano siatkówczaka. Szukam kontaktu z rodzicami, którzy leczą dzieci (siatkówczak)w klinice w Essen lub byli tam na konsultacjach i badaniach, interesuja mnie wszelkie informacje na temat organizacji wyjazdu, pobytu itp. Moze ktoś z Państwa ma namiary na osoby pracujące w tej klinice (np. Pania Marzenę Salomon). Ciekawa jestem opini na temat tej kliniki. Byłabym wdzięczna za pomoc    

gg 6429907

email monikakosik7@gmail.com

Klinika w Essen SIATKÓWCZAK

 Jestem ojcem 14 miesięcznego Pawełka z Ustronia, który obecnie jest leczony w Londynie ( RETINOBLASTOMA 5 stopień ) u prof. Hungerforda - jeden z najlepszych specjalistów w tej dziedzinie ( Siatkówczak ). Byliśmy również z żoną na konsultacji w klinice w Katowicach, Krakowie, a także w Essen. Na ile mogę, chętnie wszystkim pomogę jeżeli chodzi o tę" branżę", bo wiem ile kosztuje nerwów brak wiedzy na ten temat. Zyczę wiary i nadziei, gdyż one są bardzo ważne w zmaganiu z tą specyficzną chorobą. A oto mój tel. 603 876 879  - Andrzej ojciec Pawełka

Klinika w Essen SIATKÓWCZAK

Moi Drodzy! wszystkich dotkniętych Siatkówczakiem zapraszam do polubienia strony http://www.facebook.com/DomyBezOkien  tam możemy się trochę wesprzeć;)