MENU

Forum - #D w kinie - widzę na jedno oko

#D w kinie - widzę na jedno oko

3D w kinie - widzę na jedno oko

Mam tak od 7 roku życia, ze widzę tylko na jedno oko. W kinie grają seans tylko w 3D ale wiem, że efektów nie zobaczę. Ale BARDZO chce iść do kina na ten film. 

Czy w związku z tym w tych specjalnych okularach zobaczę normalnie "plasko" film czy sie wogóle nie da ogladać z moją wadą?

Będę wdzięczna za odpowiedź. :( 

#D w kinie - widzę na jedno oko

My jednooczni nie odbieramy obrazu 3D. Długo by tłumaczyć na czym to polega ...ale mam z tym doczynienia na codzień i piszę z własnego doświadczenia. W większosci kin filmy są wyświetlane i w 3D i w narmalnej wersji więc warto poszukać kina gdzie jest możliwość wyboru . Zakup telewizora z 3D i do tego specjalnych okularów to duże koszty a w naszym przypadku nie widać efektów :(

pozdrawiam

#D w kinie - widzę na jedno oko

No właśnie jedyne jakie znalazłam jest oddalone od mojego miasta o 90 KM.... Ten film praktycznie wszędzie idzie w 3D.

Nie zależy mi na efektach 3D ale chce poprostu zobaczyć ten film... 

#D w kinie - widzę na jedno oko

ja byłam jakis czas temu na filmie odtwarzanym w 3d, nie widze nic na jedno oko, ale obraz byl plaski, dało sie ogladac , tylko z ta roznica , ze ludzie odbieraja ten efekt z 3d a my nie ;) ale obraz normalny

#D w kinie - widzę na jedno oko

Obraz jest normalny jeśli oglądasz w okularach ....ale nic nie wyłazi ci z ekranu czyli efektów zero :)

#D w kinie - widzę na jedno oko

Też mnie wkurza, że większość filmów ostatnio jest w 3d. Mieszkam w Katowicach, mam 3 duże kina w mieście i jeśłi nie obejrzę danego filmu w pierwszym tygodniu nadawania to potem pozostaje tylko 3d. Jeszcze nigdy nie byłam, bałam się że obraz będzie rozmazany czy coś ale mówicie że da się oglądać?

#D w kinie - widzę na jedno oko

spokojnie da się oglądać ....widzisz jak normalny film :) wszyscy robią wow, ohy ,ehy coś odganiają , łapią ....a ty siedzisz i nic :)

pozdrawiam