MENU

Forum - kolorowe soczewki protetyczne z czrną źrenicą

kolorowe soczewki protetyczne z czrną źrenicą

kolorowe soczewki protetyczne z czarną źrenicą

Witam wszystkich . Od jakiegoś czasu przerabiam ten temat . Mam kataraktę pourazową prawego oka .Miałem kilka takich soczewek . Były sprowadzane z UK , jednak producent już od kilku lat wycofał je z produkcji .Lekarz sprowadził mi soczewkę protetyczną firmy CANTOR&NISSEL . Okazała się ona totalnym niewypałem. Słaba jakość , mały komfort noszenia .Rozmawiałem telefonicznie z przedstawicielką producenta GEOOPTICA .Jest szansa na soczewki protetyczne kwartalne o większym stopniu uwodnienia, a co za tym idzie dużo lepszy komfort noszenia . Firma wznawia produkcję zaraz po nowym roku . Jeśli ktoś jest tym tematem zainteresowany to mogę podać namiary na przedstawicielkę . Wiadomo im więcej zapytań tym szybciej tym się zajmą . 

Pozdrawiam 

ArekSuper

kolorowe soczewki protetyczne z czrną źrenicą

Czesc:) a jak cenowo wychodzą te soczewki kwartalne? jakość? robione fotograficznie? wygodne są? :)

kolorowe soczewki protetyczne z czrną źrenicą

Też mam zaćmę(między innymi) tyle, ze nie wiem skąd się wzięła.. Mnie również interesuje ten temat.

kolorowe soczewki protetyczne z czrną źrenicą

Telefon do przedstawicielki to 514301851 . Jak pisałem wcześniej wznawiają produkcję po nowym roku , teraz wyprzedają gotowe już wyroby. Pani mówiła mi , że już robili takie soczewki . Dzwońcie i się dowiadujcie . A może ktoś się odezwie kto już coś u nich zamawiał .

Pozdrawiam ArekPerskie oko

 

kolorowe soczewki protetyczne z czrną źrenicą

Mnie tez interesuje temat ogolnie. dziwi mnie to, co piszesz o soczewce cantor&nissel, bo nosze taka od czerwca i jest b. ok. zreszta ladnie wyszla na wzor zdrowego oka. ciekawe jak te kwartalne wypadaja cenowo?

ogolnie im wiecej firm cos takiego robi tym lepiej dla nas ;) po swoja soczewke musialam jechac do Krakowa, jakby cos takiego bylo pod reka w Warszawie byloby fajnie :) ale w gre w chodzi tylko taka fotograficzna kopia, takie domyslne kolory wygladaja dla mnie nienaturalnie, chyba ze komus wyjatkowo przypasuje ;)