MENU

Forum - Po jakim czasie poddaliście się operacji wszczepienia implantu?

Po jakim czasie poddaliście się operacji wszczepienia implantu?

Po jakim czasie poddaliście się operacji wszczepienia implantu?

  31 lat - po usunięciu oka . O efekcie nic nie napiszę bo cierpliwie czekam

Po jakim czasie poddaliście się operacji wszczepienia implantu?

20 lat po usunięciu oka. Również na efekt końcowy czekam :).

Po jakim czasie poddaliście się operacji wszczepienia implantu?

11 lat-efektu nie ma,caly czas w opatrunku i pewnie dlugo jeszcze tak pochodzeP�acz�

Po jakim czasie poddaliście się operacji wszczepienia implantu?

Ja nie mam implantu bo jakoś nie mam takowej potrzeby, moglibyście mi napisać co spowodowało to, że postanowiliście sobie wszczepić implant?

Ja mam proteze oka i na moje szczęście jakoś za bardzo nie odróżnia się

 od oka zdrowego, jedyny mankament jest taki, że proteza nie rusza się w ten sam sposób co oko zdrowe.

Po jakim czasie poddaliście się operacji wszczepienia implantu?

Rzeczywiście  nie do odróżnienia .Gdzie dobierałeś protezke jest świetna ?

Po jakim czasie poddaliście się operacji wszczepienia implantu?

Proteza byla odbierana u p. dr J.Walendy w Warszawie. Co prawda dr ma wiedze i czlowiek sie nie stresuje (jako maly dzieciak) i przede wszystkim mozna zrobic fajna proteze tylko trzeba stawiac na swoim.

Po jakim czasie poddaliście się operacji wszczepienia implantu?

Muszę przyznać że ładnie wyszła proteza aż ciężko powiedzieć którego oka brak . Co do powodu dla którego ja np zrobiłem operacje to było polepszenie wyglądu czyli dobranie dobrej epiprotezy tak żeby była identyczna do zdrowego oka oraz żeby się ruszała.

Po jakim czasie poddaliście się operacji wszczepienia implantu?

GaQ a ile czasu wykonywal Ci te proteze?

Po jakim czasie poddaliście się operacji wszczepienia implantu?

Proteza do odbioru byla tego samego dnia. Tylko trzeba rano sie zjawic, a kolo 13-14 jest juz do odbioru.

Po jakim czasie poddaliście się operacji wszczepienia implantu?

Pytam bo bylam tam u Nich i nie bylam zadowolona,poprawki mialam.U nich idzie praca tasmowo hahaha

Po jakim czasie poddaliście się operacji wszczepienia implantu?

Moja córcia od listopada ma implant jest super bez problemu chodzi w epiprotezie dwa lata szukaliśmy jakiegoś mądrego rozwiązania bo nie chciała nosić epiprotezy

Po jakim czasie poddaliście się operacji wszczepienia implantu?

ja miałam pierwotne impolantowanie i nie czuję wielkiej róznicy, tyle tylko ,że implant jest troszeczke większy od mojego zanikowego oka , które usunęłam ( nie sama oczywiście Zaplombowane usta )