MENU

Forum - Klinika w Katowicach-opinie

Klinika w Katowicach-opinie

Klinika w Katowicach-opinie

W 2008 roku miałem zabieg witrektomii (olej) lekarze ze szpitala w Katowicach wykonali zabieg i zostawili mnie bez jakiejkolwiek opieki i nadzoru, mam na myśli wyznaczanie następnych terminów badań kontrolnych, okazało się po trzech latach noszenia oleju zanik nerwu wzroku. Teraz dzięki temu szpitalowi jestem inwalidą i niema winnego.Serdecznie odradzam leczenie w tej poliklinice na Ceglanej ale ostateczna decyzja będzie należeć do was.ja już na pewno tam leczyć się nie będę, w końcu zostało mi tylko jedno oko.

POZDRAWIAM!

Klinika w Katowicach-opinie

Witam

Ja też dzisiaj byłem w tej klinice (to co się tam dzieje trudno opisać). Kolejki kilku metrowe, przy pacjentach przewijają się grupy remontowe. Ludzie wchodzą do pokoi poza kolejnością (i mógł bym tak wymieniać w nieskończoność). Ale przejdźmy  do konkretu. Najlepiej było by zrobić  xero dokumentów lub wypisu ze szpitala i udać się do jakiegoś radcy prawnego. Ale z lekarzami jeszcze nikt nie wygrał i będzie naprawdę ciężko, ale racę próbować i niepoddawac się.

Klinika w Katowicach-opinie

No cóż.. Moja opinia poparta osobistym doświadczeniem jest zgoła odmienna od moich przedmówców. Może obecnie na Ceglanej jest inaczej, niż kiedyś. Ja im po prostu zawdzięczam w I połowie lat 90. uratowanie gałki przed całkowitym jej zanikiem. Wówczas ta klinika wyraźnie kontrastowała z moją rodzimą Akademią Medyczną w Gdańsku. Wtedy to właśnie w Gdańsku mój przypadek napotkał na marazm, rażący brak nowoczesnego sprzętu oraz brak zdecydowania lekarzy. Chętnie natomiast umawiali mnie na prywatne konsultacje z profesorami, z których nigdy nic nie wynikało [oprócz wciskania im kopert i drogich alkoholi przez rodziców] w zamian za nic. W Katowicach uderzyło mnie zdecydowanie lekarzy, natychmiastowe włączenie mnie do programu leczenia [cykle iniekcji do- i około-gałkowych]. Muszę jednak zaznaczyć, że to wszystko miało miejsce, gdy miałem 13-16 lat.. Może wobec dorosłych jest inaczej..

Pozdrawiam