MENU

Forum - cześć

cześć

cześć

Witajcie , jestem nowy na tym portalu , od 4 miesięcy nie widzę na jedno oko , mam 20 lat i chciał bym pogadać z kimś w moim wielu i jest w podobnej sytuacji .

cześć

cześć, ja nie widzę na 1 oko od urodzenia, więc dla mnie jest to normalne, dla ciebie pewnie ciężkie do ogarnięcia ... 

cześć

Jak sobie przypominam przed wypadkiem , to że widziałem na dwoje oczów to było cudowne choć wtedy nie zdawałem sobie z tego sprawy , teraz czasami mam naprawdę czarne myśli

cześć

i one przejdą zobaczysz :) odnajdziesz sie wkońcu w nowej rzeczywistości i zaczniesz żyć jak dawniej :)

cześć

Fakt, na wszystko trzeba czasu. Na początku po operacji jak już wiedziałam, że cudu nie będzie to też miałam kiepskie samopoczucie i nie wiedziałam jak ja sobie na co dzień poradzę. Niedługo mija rok i właściwie funkcjonuje już normalnie. Owszem są jeszcze dziedziny życia gdzie pojawia się problem ale nauczyłam się stosować różne udogodnienia i leci. Nie powiem dużo zmieniła w moim życiu lektura tego forum, szczególnie wątek humorystyczny, który zadziałał na mnie, jeżeli inni potrafią sobie żartować to ja też dam radę! 

cześć

 

Kasienko, a co ja na to poradze, ze krzywo oko maluje, ze oko mi patrzy nie tam gdzie ja chce, ze gdy sie @seksuje@ maz mowi : znow patrzysz na moje krzywe nogi!

no co mam zrobic, no?

kocham jak umiem, z krzywym okiem, czy nie, to nie ma znaczenia, bo kocham.