MENU

Forum - New! Czas na zmiany!

New! Czas na zmiany!

New! Czas na zmiany!

Bardzo serdecznie witam wszystkich użytkowników forum!

W wyniku "ostrego ataku jaskry" i operacji zakonczonej niepowodzeniem moje lewe oko jest w tzw, zaniku, tzn. jest o wiele mniejsze od prawego oraz na samym środku oka widać zmętniałą soczewk(zaćma). Wygląda to dość nieestetyczniePłaczęFunkcjonuje już tak ósmy rok i do tej pory nie zwracałem na ten fakt uwagi (jakoś trzeba żyć). Sądze że iuż nadszedł czas na zmianę!

Chciał bym poznać wasze opinie  na temat: epi/proteza czy operacyjnie założony implant w oczodole?

Z góry dziękuje wszystkim za wypowiedzi!

New! Czas na zmiany!

Witam mam prawie to samo po operacji również dostałam ciśnienia śródgałkowego i moje lewe oko nie wygląda najlepiej . Mam prawie 16 lat i żyję z tym od urodzenia co jest wielkim przekleństwie często napotykam się na różnego rodzaju komentarze które sprawiają przykrość a osoby w pełni zdrowe nie wyobrażają sobie jak to może być dołujące dla kogoś .  Z każdym rokiem coraz bardziej przekonuję się to jakiejś protezy lub czegokolwiek abym wyglądała jak człowiek. Jednak bardzo się tego obawiam jak żyć z takim ruchomym okiem czy to boli. 

 

Re: New! Czas na zmiany!


Patrycja96:

....Mam prawie 16 lat i żyję z tym od urodzenia co jest wielkim przekleństwie często napotykam się na różnego rodzaju komentarze które sprawiają przykrość a osoby w pełni zdrowe nie wyobrażają sobie jak to może być dołujące dla kogoś .  .... 

 

 Patrycja nie pisz w ten sposób..., to Ty właśnie jesteś pełnowartościowym człowiekiem, a ci zdrowi co komentują właśnie nimi raczej nie są, brak im zrozumienia i postawienia się na miejscu innych...  A życie lubi zaskakakiwać... każdego... Głowa do góry :) i lej... na tych rozumiejących inaczej :) ,,Jednoocznych'' jest naprawdę dużo, a w kupie siła ;)