MENU

Forum - Witam po raz pierwszy, bo się zalogowałam na tym portalu!

Witam po raz pierwszy, bo się zalogowałam na tym portalu!

Witam po raz pierwszy, bo się zalogowałam na tym portalu!

Usłyszałam dzisiaj po raz pierwszy o epiprotezie od lekarza konsultanta ZUS-u. Czy ktoś wie na temat refundacji z NFZ i ewentualnie ile trzeba dopłacić. Ponoć Kraków ma umowę takie taka usługę.

Proszę o informację i pozdrawiam.Uśmiech

P.S.Dodam, że mam gałkę oczną w zaniku.

Witam po raz pierwszy, bo się zalogowałam na tym portalu!

   Witam, jadę po epi 20 marca. Trzeba mieć zlecenie od okulisty na epi, które jest ważne 30 dni, oczywiście zatwierdzone przez NFZ.  Jeżeli ceny się nie zmieniły to koszt epi wynosi  950 zł z czego  NFZ pokrywa 700 zł a my dopłacamy 250 zł.  Podaję numer do pracowni protetycznej na Św. Kingi 8 w Krakowie 12 423 52 52. Tu robią szklane epiprotezy,  w Katowicach też, w  Warszawie  akrylowe. Więcej wiadomości można znaleźć na naszym forum.

Powodzenia

Re: Witam po raz pierwszy, bo się zalogowałam na tym portalu!


dorka1812:

   Witam, jadę po epi 20 marca. Trzeba mieć zlecenie od okulisty na epi, które jest ważne 30 dni, oczywiście zatwierdzone przez NFZ.  Jeżeli ceny się nie zmieniły to koszt epi wynosi  950 zł z czego  NFZ pokrywa 700 zł a my dopłacamy 250 zł.  Podaję numer do pracowni protetycznej na Św. Kingi 8 w Krakowie 12 423 52 52. Tu robią szklane epiprotezy,  w Katowicach też, w  Warszawie  akrylowe. Więcej wiadomości można znaleźć na naszym forum.

Powodzenia

 

 Dziękuje za odpowiedź. Teraz czekam i tak na wyrok orzecznika ZUS. Jak uzna, że nie jestem niezdolna do pracy, to poprawianie wyglądu i tak nie będzie miało sensu.

Pozdrawiam

Re: Re: Witam po raz pierwszy, bo się zalogowałam na tym portalu!


Maria Krystyna:

dorka1812:

   Witam, jadę po epi 20 marca. Trzeba mieć zlecenie od okulisty na epi, które jest ważne 30 dni, oczywiście zatwierdzone przez NFZ.  Jeżeli ceny się nie zmieniły to koszt epi wynosi  950 zł z czego  NFZ pokrywa 700 zł a my dopłacamy 250 zł.  Podaję numer do pracowni protetycznej na Św. Kingi 8 w Krakowie 12 423 52 52. Tu robią szklane epiprotezy,  w Katowicach też, w  Warszawie  akrylowe. Więcej wiadomości można znaleźć na naszym forum.

Powodzenia

 

 Dziękuje za odpowiedź. Teraz czekam i tak na wyrok orzecznika ZUS. Jak uzna, że nie jestem niezdolna do pracy, to poprawianie wyglądu i tak nie będzie miało sensu.

Pozdrawiam

 

a dla samej siebie niewarto?śmiech

 

Witam po raz pierwszy, bo się zalogowałam na tym portalu!

Warto, warto!!!