MENU

Forum - Mam dużego doła, wysiada po kolei wszystko...

Mam dużego doła, wysiada po kolei wszystko...

Mam dużego doła, wysiada po kolei wszystko...

Witajcie

Czy macie czasami aż tak ze nie chce wam się żyć? u mnie przyszedł taki kryzys, boje sie jutra. Pracowalam wiele lat na szwalni o tym jednym oku, dzis jestem na zasiłku, który za chwile sie skończy. Nie mogę znalezc innej pracy i z każdym dniem bardziej wysiada mi psychika...nie mam z kim pogadać, myśli dziwne mnie nachodzą, jest trudno...czy ktoś jest też w takiej sytuacji? może powinnam odwiedzic psychiatre lub psychologa? co robic...

Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Mam dużego doła, wysiada po kolei wszystko...

przede wszystkim nie łamać się   bo to nic nie da podobno jak komuś raz w roku nie chce się żyć  to znaczy że jest zdrowy:) jak chcesz z kimś pogadać to pisz na prv albo tu to już według uznania co do psychologa nie widzę [przeciwwskazań skoro uważasz że w jakiś sposób Ci to pomoże to czemu nie natomiast psychiatrę odradzam psycholog od psychiatry różni się tylko farmakologią a farmakologia to błędne koło.... ale  myślę że przydałaby się najpierw zwykła rozmowa z kimś obcym albo dobrym znajomym który popatrzy na to z boku i nie oceniając Ciebie pomoże znaleźć jakieś rozwiązanie  trzymaj się:)   

Re: Mam dużego doła, wysiada po kolei wszystko...


Ela Krakowiak:

Witajcie

Czy macie czasami aż tak ze nie chce wam się żyć? u mnie przyszedł taki kryzys, boje sie jutra. Pracowalam wiele lat na szwalni o tym jednym oku, dzis jestem na zasiłku, który za chwile sie skończy. Nie mogę znalezc innej pracy i z każdym dniem bardziej wysiada mi psychika...nie mam z kim pogadać, myśli dziwne mnie nachodzą, jest trudno...czy ktoś jest też w takiej sytuacji? może powinnam odwiedzic psychiatre lub psychologa? co robic...

Pozdrawiam wszystkich serdecznie

 

 Wiesz ja bardzo często mam to samo i staram się jakoś trzymać...POZDRO

 

Mam dużego doła, wysiada po kolei wszystko...

Ja mam dziś.. Nie poszłam na zajęcia i nie chcę się prawie z nikim widzieć..

Mam dużego doła, wysiada po kolei wszystko...

Jestem już po szanownej komisji lekarskiej która odbyła się wczoraj oczywiście wynik zerowy nie mam żadnego stopnia niepełnosprawności. Można się było tego spodziewać jedno oko to nie inwalidztwo przecież... ale żeby tak ktoś chciał przyjąć do jakiejkolwiek pracy to oczywiście już inwalida niezdolny do niczego.

DOŁEK to mało powiedziane! ja od kilku miesięcy myślę tylko o tym czy ja mam jakiś sens w swym życiu aby żyć i nie wiedzę sensu swego życia bez jakich kolwiek perspektyw, mimo iż mam wykształcenie wyższe jestem nikim bez żadnych szans na pracę i normalne funkcjonowanie w społeczeństwie.

Polski naród to (bez komentarza) walą ich po mordach a oni udają tylko że deszcz pada i jeszcze chodzą na nich głosować. Ludzie kiedy wy się opamiętacie!!!chyba dopiero wtedy kiedy będziecie umierać z głodu a nikt wam nie poda ręki (bowiem znieczulica jest straszna, wszyscy tylko oszukać i okraść chcą) lekarze tylko łapówki i co ciekawe od najbiedniejszego społeczeństwa ciągną najwięcej wprowadzając ich w błąd.

CO ZA CZASY!!!! gdybym miał wybierać wolał bym umrzeć choć by dziś nie chce i nie potrafię tak żyć

Mam dużego doła, wysiada po kolei wszystko...

To nie zycie, to ten kraj jest chory.

Dlatego ja wyjechalam. Kokosow w Anglii nie mam, ale nie martwie sie o prace, tolerancje, czy tym podobne rzeczy. Skoro nie kwalifikuje sie na os. niepelnosprawna, mam prawo byc traktowana jako pelnosprawny pracownik. Nie mam tu zadnych ulg, ale tez nikt mi niczego nie utrudnia. Samosiezatrudnilam :) 

Co z tego, ze w POlsce mam stopien lekki na stale, skoro nic to nie daje.

Ceny w Polsce sa teraz juz prawie jak w Anglii, tylko, ze ja za godzine pracy tutaj moge zrobic zakupy na obiad i to nie najgorszy, w Polsce dniowka to malo.

W Polsce nauczono mnie tylko jak byc zestresowanym czlowiekiem, jak stresowac sie w szkole, na studiach i egzaminach, jak wiedza, ktora nam sie wpaja mlotkiem w ogole sie nie przydaje w zyciu i w ogole nie uczy samodzielnosci.

Stanelam wreszcie na nogi, znam swoje prawa, nie pobieram zadnych zasilkow, zapomog, nie jecze i nie martwie sie jak zaplacic rachunki czy za mieszkanie. W Polsce plakalam po nocach, kiedy nie moglam zasnac, a do pracy musialam wstawac o 3:30 w nocy.

Polska to piekny kraj, ludzie na ogol tez sa wspaniali, ale mimo wszystko juz nie wracam. Wlasnie dlatego, ze panuja wszedzie uklady i ukladziki, a ludzie mysla, ze komuna juz dawno za nami - nic bardziej mylnego. 

Mam dużego doła, wysiada po kolei wszystko...

wyczytałem że szczęście to coś czego pewnie nie znajdziemy ale warto poświęcić życie by go szukać ale wiem łatwo nie jest podobno nic nie dzieje się bez przyczyny

Re: Mam dużego doła, wysiada po kolei wszystko...


Kornelia:

To nie zycie, to ten kraj jest chory.

Dlatego ja wyjechalam. Kokosow w Anglii nie mam, ale nie martwie sie o prace, tolerancje, czy tym podobne rzeczy. Skoro nie kwalifikuje sie na os. niepelnosprawna, mam prawo byc traktowana jako pelnosprawny pracownik. Nie mam tu zadnych ulg, ale tez nikt mi niczego nie utrudnia. Samosiezatrudnilam :) 

Co z tego, ze w POlsce mam stopien lekki na stale, skoro nic to nie daje.

Ceny w Polsce sa teraz juz prawie jak w Anglii, tylko, ze ja za godzine pracy tutaj moge zrobic zakupy na obiad i to nie najgorszy, w Polsce dniowka to malo.

W Polsce nauczono mnie tylko jak byc zestresowanym czlowiekiem, jak stresowac sie w szkole, na studiach i egzaminach, jak wiedza, ktora nam sie wpaja mlotkiem w ogole sie nie przydaje w zyciu i w ogole nie uczy samodzielnosci.

Stanelam wreszcie na nogi, znam swoje prawa, nie pobieram zadnych zasilkow, zapomog, nie jecze i nie martwie sie jak zaplacic rachunki czy za mieszkanie. W Polsce plakalam po nocach, kiedy nie moglam zasnac, a do pracy musialam wstawac o 3:30 w nocy.

Polska to piekny kraj, ludzie na ogol tez sa wspaniali, ale mimo wszystko juz nie wracam. Wlasnie dlatego, ze panuja wszedzie uklady i ukladziki, a ludzie mysla, ze komuna juz dawno za nami - nic bardziej mylnego. 

 

 szczera prawda

POZDRAWIAM

Re: Mam dużego doła, wysiada po kolei wszystko...

Mam dużego doła, wysiada po kolei wszystko...

Elu myślę że takie doły zdarzają się nam wszystkim,prędzej czy później.Ja też miewam tak że uciekam w samotność i nie chcę widywać się z nikim.Na szczęście mam grupę przyjaciół którzy mnie rozumieją i wspierają w razie potrzeby.Wiem że to trudno tak doradzić ale każdy sam wie czego w danym momencie potrzebuje.Jeżeli potrzeba Ci samotności to tak rób ale pamiętaj że niekoniecznie zawsze jest dobrze nam z tą samotnością.Jeżeli masz przyjaciół to raczej szukaj ich wsparcia albo towarzystwa.Ja opiekuję się jeszcze mamą chorą na Alzheimera więc dodatkowo mam duże obciążenia.Myślę że tutaj też znajdziesz oparcie więc pisz co Ci leży na serduchu.Pozdrawiam serdecznie i Nie poddawaj się,światełko zawsze się zapali jak przyjdzie na to czas. Tosia

Mam dużego doła, wysiada po kolei wszystko...

Witajcie

jesteście wspaniali, aż sobie popłakalam ...dziękuje wszystkim, jest lżej. Gdybym była młodsza może by większe perspektywy u mnie ze wszystkim, a tak jest jak jest. Pozdrawiam cieplutko wszystkich.

Mam dużego doła, wysiada po kolei wszystko...

Elunia, trzymaj sie, jakos sie musi poukladac, usiadz na spokojnie i pomysl, moze da sie cos zrobic.

Pozdrawiam Cie serdecznie 

Mam dużego doła, wysiada po kolei wszystko...

Elu ponieważ jesteś z Łodzi to może jakoś się skontaktujemy,może coś wymyślimy razem,ja nie mam GG ale jak coś to pisz na adres t.winkowska@gmail.com  - razem jest łatwiej coś wymyślić może coś podpowiem,pisz co ci leży na serduchu i tyle.Pozdrawiam Tosia

Kornelio

Muszę powiedzieć że super wyglądasz z tą epi ,fajna dziewczyna z Ciebie no i mała dama też jest śliczniutka.Myślę że w Londynie robią te epi super bo jeśli u Ciebie tak wygląda to znaczy że potrafią.Masz całkowitą rację że tam będzie ci lepiej,póki co nie ma tu do czego wracać.Sama chętnie wym wyemigrowała ale niestety lata już nie te a i moje wnuczęta tu by zostały więc nie ma co muszę tu pozostać bo jeszcze mama chora na Alzheimera i wymaga mojej opieki.świetnie sobie radzisz z tego co piszesz,wszystkiego dobrego ci życzę i pozdrawiam-Tosia

Mam dużego doła, wysiada po kolei wszystko...

ja się robie coraz większym frustratem

 

ostatnio odnoszę same porażki w życiu towarzyskim 

 

podziwiam ludzi którzy mogą, i potrafią żyć w samotności.