MENU

Forum - Dzień doberek

Dzień doberek

Dzień doberek

Nazywam się Kasia. Mam 24 lata. Od 14 lat nie widzę na lewe oko. Jest to efekt uboczny operacji usunięcia guza nerwu wzrokowego. Oprócz tego, moje lewe oko nie rusza się, powieka jest opadnięta, oko nie wydziela łez. Studiuję fizjoterapię (jestem na 1 roku mgr) i kosmetologię zaocznie (3 rok, lic.). Bardzo przeszkadza mi mój wygląd, co do niewidzenia na jedno oko- przyzwyczaiłam się.

Dzień doberek

WITAJ :)

fajnie że dołączyłaś do nas na forum :)

Dzień doberek

Żałuję, że tak późno :)

Dzień doberek

Witaj :) W sumie nie mamy identycznego problemu, ale zbliżony. Także nie widze na lewe oko, jednak od urodzenia, to małoocze i na dodatek bielmo, okropnie to wygląda, też się tego wstydzę przed ludźmi, ale od kilku lat noszę grzywkę przysłaniającą oczko i jest lepiej, ludzie rzadko kiedy pytają o co chodzi :)
Myślałaś kiedykolwiek o tym, by jednak ruszyć do przodu i brzydko mówiąc, bez obrazy - coś z tym zrobić? Jest jakaś szansa na soczewkę kolorową lub cokolwiek?
Pozdrawiam :)

Dzień doberek

Hej witaj Katarynka  88 ja od urodzenia nie widze na lewe oko na prawe bardzo słabo czasami  wstydze się swojego  wyglądu  bo mam lewą gałkę w zaniku  .Przyzwyczaiłam się  już do tego że widze tylko na jedno oko...chociaż mimo to czasami jest ciężko pozdrawiam kasia