MENU

Forum - Witam...i prosze o porade...

Witam...i prosze o porade...

Witam...i prosze o porade...

Witam Wszystkich Bardzo Serdecznie:)

Mam na imię Krzysztof chciałbym opisać mój przypadek może ktoś był lub jest w podobnej sytuacji i mógłby coś poradzić.

Mam wadę wzroku -2,0 na prawym i -2,25 na lewym oku ,niedawno starałem się o pracę na kopalni obawiałem się badań okulistycznych ale to co sie dowiedziałem przeszło moje najgorsze oczekiwania.

Okulistka stwierdziła że jestem pacjentem praktycznie jednoocznym..szok..

oczywiście od razu udałem się do specjalisty no i badania.

Orzeczenie :odwarstwienie siatkówki z oderwaniem od rabka w cześci skroniowej;z zajęciem plamki w lewym oku prawe ok

Najgorsze w tym wszystkim że to odwarstwienie stało się około rok temu nie mam pojęcia jak i kiedy choć bardzo słabo widze na te oko specjalistka powiedział że tak się często dzieje jak drugie oko jest zdrowe a na badania chodzi się nie często.

Miałem kontakt tylko z dwoma specjalistami którzy mają podzielone zdania jeden twierdzi że powinienem poddać się operacji choć nie przyniesie to większych rezultatów czyli lepiej już nie będę widział natomiast drugi twierdzi że lepiej się zastanowić  to odwarstwienie jest zabliznione i może ale wcale nie musi się całkiem odwarstwić a jeżeli się już odwarstwi czeka mnie ta sama nie łatwa operacja.

Dlatego bardzo bym prosił jeżeli ktoś w jakikolwiek sposób może mi pomóc np.miał podobny przypadek zna dobrych specjalistów lub cokolwiek wie więcej w tym temacie.

Wszystkim Bardzo Dziękuje... 

 

Witam...i prosze o porade...

Hej! Jeśli chodzi o specjalistów mogę Ci jednego polecić. Dr. Wojciech Myga, Weiss Klinika w Chorzowie(znajdziesz w necie).

Witam...i prosze o porade...

 Bardzo dziękuje Kamila:)może jeszcze skorzystam z Twojej podpowiedzi

na obecną chwile sugerując się opiniami na forum umówiłem się na wizytę do  dr Cisieckiego z Łodzi

 dziękuje i pozdrawiam...