MENU

Forum - Witam wszystkich

Witam wszystkich

Witam wszystkich

Witam wszystkich jestem pierwszy raz tutaj nie wiedziałam że jest taki portal tez jestem osoba jednooczna wyglądam normalnie   jesli komus nie powiem ze nie widze na jedno oko to wcale nie bedzie wiedzał Pozdrawiam bede teraz czesto wchodziła na ten portal

Witam wszystkich

Witam jeszcze raz jestem bardzo zaskoczona że tyle ludzi nie widzi chodz żyje na tym swiecie 38 lat  byłam wychowywana normalnie nie miałam żadnych ulg rodzice powtarzali mi abym nikomu nie mówiła ze nie widze i mało rozmawiali o moim inwalictwie i moze dlatego ze wygladam kosmetycznie normalnie  nie zdawałam sobie sprawy ile ludz boryka sie z takimi problemami.No a Ja niestety od urodzenia na jedno oko nie widze wcale mam wrodzona zacme a na drugie mam lekki minusek 0.75 i dopiero teraz tak sie zastanawiam jak to jest widzieć na dwa oczy. Jestem osoba pogodna sokojna no jakos mi te moje inwalictwo nie przeszkadzało może to przez wychowanie nie wiem ale ten portal dopiero zmusił mnie do przemysleń Pozdrawiam mam nadzeje ze ktoś do mnie napisze i podzieli sie swoja historia

Witam wszystkich

Witam serdecznie. Czytam już dłuższy czas wszystkie posty na tym forum. Ten przykuł moją uwagę właśnie teraz. Również jestem osobą jednooczną, zaćma i małoocze wrodzone, widać to oczywiście bardzo, jednak od kilku lat noszę dłuższą grzywkę, która zakrywa mi oko i szczerze powiedziawszy, od tamtego momentu żyje mi się o wiele łatwiej. Wcześniej ludzie patrzyli się na mnie jak na kosmitę, wytykali palcami, zadawali pytania. Będąc dzieckiem, nie rozumiałam tego w pełni, bolało... Teraz mając 21 lat nie myślę o tym już tak, że to coś, o czym mam z nikim nie rozmawiać. Zdarzają się ludzie, którzy pytają skąd ta grzywka, dlaczego tak. Nie przeszkadza mi to, odpowiadam. Jednak zawsze gdzieś tam głęboko w sercu jest jakiś żal - dlaczego właśnie ja? Studiuję turystykę i rekreację, poznałam wspaniałych ludzi, którym kompletnie nie przeszkadza moja wada, mam cudownego narzeczonego, który całkowicie zaakceptował mnie taką jaka jestem, nigdy nie traktował mnie inaczej tylko przez wadę. Przecież osoby jednooczne to także wspaniali, wartościowi ludzie - jak każdy! Nie różnimy się nie wiadomo czym, jesteśmy sprawni, sami potrafimy poradzić sobie w większości codziennych spraw.
Każdy z nas powinien starać się żyć normalnie i nie czuć się, że jest gorszy od reszty... A rodzice powinni być dla nas podporą, wspierać nas w tym i uświadamiać już od maleńkiego, że to, że mamy taką wadę, wcale nie stawia nas w gorszym świetle na resztę życia.
Pozdrawiam i życzę duuużo optymizmu na dalsze dni :)

Witam wszystkich

Witam Ciebie serdecznie bardzo sie ciesze że napisałaś widze że jesteś miła i sympatyczna dziewczyna bardzo mnie tym  urzekłaś jak pozytywnie myślisz ile w tobie optymizmu mimo wady tak trzymaj dalej. Wiesz tacy ludzie jak Ty napewno dojdą daleka życzę Tobie z szczerego serca.

Witam wszystkich

Witam wszystkich!

Witam wszystkich

Witajcie  :) Ciesze sie, ze mamy nowych forumowiczow!

 

Witam wszystkich

Witam Wszystkich...

Powolutku zapoznaję się  z tym interesującym dla mnie forum.

A nie jest łatwo szybko odnaleźć temat - sami wiecie dlaczego.....