MENU

Forum - witam gorąco:)

witam gorąco:)

witam gorąco:)

Jestem tutaj juz od kilku miesiecy,ale zawsze brak czasu na napisanie kilku słów,co dzisiaj niniejszym czynię.Serdecznie Wszystkich pozdrawiam w swoim i mojego niunia- Michałka imieniu.UśmiechA z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyc serdeczne życzenia-pogody ducha,usmiechu na codzień i smacznego świeconego jajka w miłym towarzystwie-Marzanna i Michałek.

witam gorąco:)

Dobrze że znalazłaś chwilkę żeby napisać. Cieszę się że u Michałka wszystko okey, czekam na spotkanie z Wami! Koniecznie napisz kiedy pojedziecie do kontroli i wpadnijcie po drodze , serdecznie zapraszam. Wszystkiego dobrego na Swięta:)

Re: witam gorąco:)


Marzanna:

Jestem tutaj juz od kilku miesiecy,ale zawsze brak czasu na napisanie kilku słów,co dzisiaj niniejszym czynię.Serdecznie Wszystkich pozdrawiam w swoim i mojego niunia- Michałka imieniu.UśmiechA z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyc serdeczne życzenia-pogody ducha,usmiechu na codzień i smacznego świeconego jajka w miłym towarzystwie-Marzanna i Michałek.

Witam rodaczke! Pozdrawiam i zycze zdrowia dla synka!!!

 

witam gorąco:)

witam!mam na imie Marta,mam 22lata,jestem po Retinoblastomie,chetnie odpowiem na wszelkie pytania i ciesze sie,ze znalazlam ta stronke;)

witam gorąco:)

wreszcie wroclawianka :) witamy :)

witam gorąco:)

ee wroclawianka to nie jestem,ale przebywam tu  z racji studiow;)

witam gorąco:)

aha :) a Tobie co sie stalo :( ze tu trailas?

witam gorąco:)

retinoblastoma,nie mam prawego oka;/normalnie nie znam nikogo w podobnej sytuacji wiec super,ze jest ta strona

witam gorąco:)

aha,czyli wogole go nie masz? czy poprostu nie widzisz na to oko ?

witam gorąco:)

nie mam;/a lewe-sokoli wzrok;)

witam gorąco:)

ehh :) no ja tez w durgim widze o wiele lepiej niz ludzie z dwoma oczyma;p.z tym ze ja mam to drugie tylko nic nie widze bo mi iskry wpadly do oka i sie siatkowka stopila ;/.i jak dokuczaja Ci tam na studiach ?;/ a Ty wogole na POlibude czy Uniwerek?

witam gorąco:)

absolutnie nikt nie dokucza,niektorzy chyba nie widza tego nawet,bo staram sie dobrze maskowac.studiuje na uniwerku i na medycznej;)

witam gorąco:)

aha :) ale maskujesz to wlosami czy jak?

witam gorąco:)

Ja mam oba oczy, ale na prawe tez nic nie widze, lewe zas wzrok doskonaly xD

witam gorąco:)

no fryzura i okularami przyciemnionymi troche

witam gorąco:)

Witam wszystkich,

Całkiem przypadkowo trafiłam na tę stronę chcąc poczytać o tej mojej, jak się okazuje nie tylko mojej "przypadłości". Kiedy miałam 10 miesięcy usunięto mi lewą gałkę oczną. Prawe oko podobno robi za dwa. żyję z tym już 21 lat i nie bardzo wyobrażam sobie jak to jest widzieć "normalnie". Nie obyło się bez dokuczania, płaczów i stresów ale teraz praktycznie nie mam z tym większego problemu. Moja proteza jest prawie niezauważalna, kolor dobrany idealnie(wbrew  zły opiniom robiona była w łodzi...)ale to juz na inny wątek. W  każdym bądź razie ciesze się bardzo że tu jestem:) o. koniec historii:)   

 

witam gorąco:)

Powitac! Juz nie jestem najnowsza. A to slowko  ronia to skrot od imienia Róża  milo was wszystkich widziec!