MENU

Forum - Mam przyjemność w końcu zalogować sie na forum;)

Mam przyjemność w końcu zalogować sie na forum;)

Mam przyjemność w końcu zalogować sie na forum;)

Witam wszystkich użytkowników;) Dołączyłam do grona "wybrańców losu"  jakieś 5 lat temu po-delikatnie mówiąc "nieprzyjemnym" wypadku w broną w roli głownej..może nie brzmi to zbyt dobrze, ale proponuję nie skreślać mnie od razu po przeczytaniu tego:) pewnie automatycznie nasuwać sie Wam będzie  ludzka nieodpowiedzialność i bezmyślność, ale uwierzcie, że był to niefortunny wypadek. Wszystko działo sie w wakacje.Od tamtego czasu NIE WIDZĘ NA PRAWE OCZKO :( dodatkowo przykry efekt rozlanej źrenicy

MOŻE COŚ O SOBIE: Mam na imię Ania, jestem obecnie studentka-II roku Farmacji na UM;)) Od tego roku także tańczę w ZPiT- mam cichą nadzieję, że nie skreśla mnie z powodu oka, o tym że nie widzę nie wiedzą , tyle że widać róznice miedzy jednym a drugim ;/ Myśle o soczewce z Krakowa, ale boje sie ze efekt nie będzie zadowalający Aaa ,no i W KOŃCU zaczęłam prawo jazdy;p ;)

Pozdrawiam wszystkich

Mam przyjemność w końcu zalogować sie na forum;)

Witaj :)

Ja tez mam jedno oko w zaniku a konkretnie lewe i tez nosze sie z zamiarem zaopatrzenia w piproteze ale jakos trudno mi sie z tym przemoc . Pozdrawiam i glowa do gory :)

Mam przyjemność w końcu zalogować sie na forum;)

Witaj :)

Ja tez mam jedno oko w zaniku a konkretnie lewe i tez nosze sie z zamiarem zaopatrzenia w piproteze ale jakos trudno mi sie z tym przemoc . Pozdrawiam i glowa do gory :)

Mam przyjemność w końcu zalogować sie na forum;)

cos sie zdublowalo Trzepię jęzorem

Mam przyjemność w końcu zalogować sie na forum;)

Witaj ja też miałem wypadek ale z tą różnicą że 5 miesięcy temu i nie widzę na lewe oczko i z udziałem gwojżdzia tak już jest pozdrawiam!