MENU

Forum - Czy jesy takie coś?

Czy jesy takie coś?

Czy jesy takie coś?

Witam

To mój pierwszy post na forum.Mój problem jest taki , mam jedno zdrowe i drugie chore oko(6 operacji odwarstienie siatkówki kolejna operacja przedmną)Oko chore wygląda źle.Jest czerwone "wiecznie zmęczone" zezuje w dodatku nie ma reakcji źrenicy .

I moje pytanie jest takie. Czy jest jakis rodzaj soczewek czy nakładek które wybieliłyby chociaż oko? 

Bo zaczynam sie zastanwiać nawet nad usunięciem , chce w końcu wygladać jak kiedys:)

POzdrawiam wszystkich:) 

Czy jesy takie coś?

Z tego co wiem, tęczówkę mozna dowolnie "zakrywać" soczewką koloryzującą, maskującą, natomiast białka oka już chyba nie - ale niech się wypowiedzą osoby kompetentne.

Warto by było o to zapytać lekarza. 

Czy jesy takie coś?

Jeśli chodzi o wybielenie białek np. gdy są czerwone bardzo dobry jest betadrin to takie kropelki po wpuszczeniu białko staje się idealnie białe.

Czy jesy takie coś?

tak Wiolu, jest wiele kropelek, visine classic, betadrin, starazolin  itd ale....

każde z nich mają w opisie zaznaczone, że nie nalezy stosować w przypadku jaskry lub podwyższnego ciśneinia wewnątrzgalkowego.

wiele osób po zabiegach m.in. autor tematu ma pewnie problemy z ustabilizowaniem ciśneinia w oku dlatego takie kropeli moga zaszkodzić na dłuzszą metę.

Myślę że są dobre jeśli chcemy naprawdę pięknie wygladać ale tylko od święta :)