MENU

Forum - Witajcie :):):)

Witajcie :):):)

Witajcie :):):)

Mam na imie Kasia,mam dwójke wspaniałych dzieci,męża i mieszkam w Poznaniu.

Długo myslałam,jak znaleśc takich ludzi jak ja,dzięki Waszej stronie zrozumiałam ze nie jestem sama... :):):)

Może zaczne od początku:

Po 10 latach chodzenia po lekarzach i leczenia wmawianej ,,migreny,, dowiedziałam sie najgorszego..........ze mam guza w mózgu...

Był to oponiak...był tak duży,rozlany od czubka głowy po szyje.Rokowania były nienajlepsze.Na szczęscie jedynym lakrzem,który podją sie operacji był p.dr.Ładziński z Sosnowca :):):) Niestety guz też zaatakował również okolice oka,Dłatego nie widze na jedno oko (lewe) ale na szczęscie żyje :):):) 

Przeczytałam Waszą strone i zrobiło mi sie poprostu lepiej...i chciałbym podziękować Wam za istnienie tak wspaniałej strony.Jestem z Wami :*:*:*

 

 

Witajcie :):):)

Kasiu, witaj :)

Cieszę się, że nareszcie ktoś z Poznania! Fajnie, że tu trafiłaś - jak widzisz każdy ma jakiś problem, a razem jest raźniej. Jeśli będziesz miała ochotę, napisz do mnie na gg - może w wolnej chwili umówimy się na zapoznawczą kawkę? Mam ośmioletnią córkę, więc też rozumiem, że z czasem cięzko - ale w końcu mieszkamy w tym samym mieście :)

Trzymaj się ciepło:) 

Witajcie :):):)

Witam, 5 lat mieszkałem w Poznaniu, chociaż nie ma mnie tam od 1989 ;) Pozdrawiam

Witajcie :):):)

Cześć Kasiu, witamy serdecznie:)

Witajcie :):):)

Dziekuje za serdeczne powitanie .Pozdrawiam wszystkich .