Witam serdecznie:)

Jestem niestety też obraczony problemem jedooczności. Strasznie mi to komplikuje życie, ale życ trzeba. Fajnie, że jest taki portal gdzie moża się czegoś dowiedziec i przekonac jak inni sobie radzą z tą wadą. Ja posiadam niedowidzenie jednego oka 0.16 tak się to chyba pisze drugie mam nominalne:)0.1:) oczkolwiek z podjęciem pracy w wielu zawodach mam nie mały problem. Planuje podjąc studja,lecz po ostatniej wizycie u okulisty dowiedziałem się że kierunek,który chciałbym obrac jest praktycznie przeciwskazany a nawet podobno za pare lat wejdzie zakaz wykonywania pracy informatyka dla osób jednoocznych. Pdobno najlepiej byc nauczycielem:) hehe tylko że jescze trzeba chciac. Troche przeraża mnie to i najlepiej byłoby mie własną działalnośc, ale niestety na to trzeba miec hajsik. Apropo mojej wady. Gałka oczna oraz nerw wzrokowy na jakimś tam odcinku jest ok. Tak przynajmniej powiadział mi specjalista w tej dziedzinie i polecił badania neurologiczne. Nie wiem gdzie najlepiej takie badanie zrobic? Może ktoś tutaj poda mi jakieś cenne informacje? Wiem, wada ta jest z praktycznego puntku widzenia nie możliwa, są jescze CUDA:) Napewno jestesmy bardziej spostrzegawczy i wrażliwi z czego mozęmy się cieszyc reszta jest już tylko szarą rzeczywistością,z którą trzeba sie jakoś pogodzic. Pozdrawiam wszystkich i życzę wiary w siebie!:)