MENU

Forum - Witam Was Kochani!!

Witam Was Kochani!!

Witam Was Kochani!!

Dopiero dziś tu trafiłam, ale spokojnie, zaległości nadrobione wszystkie tematy prześledzone;) Chociaż nie znam nikogo z Was, czuję niezwykle mocną więź z każdym, który dzieli ten sam co ja los jednooczności...Nigdy wcześniej o tym nie mówiłam, nie potrafiłam, nie mogłam i nie chciałam,niech więc moja obecność na tym forum będzie początkiem nowego etapu w moim życiu, akceptacji samej siebie, akceptacji której uczę się od prawie 20 lat...i której wciąż za mało.. Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie i 3mam kciuki za nasze oczka w głowach:) ...bo mamy siłę!!

Witam Was Kochani!!

Jejku, jestem tak podekscytowana istnieniem tego forum i tym, że jesteście, że naprawdę nie zasnę dziś w nocy:P

Witam Was Kochani!!

hej Patt, bardzo serdecznie Cię witam w imieniu wszystkich  i cieszę się że jesteś, bo myślę, że mamy wiele wspólnego :) Pozdrawiam!

 

Siemanko.

Musze Ci przyznać racje. Problem jednooczności to nie tylko problem widzenia ale także podłoże psychiczne. Nikt nie jest w stanie zrozumieć jak ciężko z tym żyć i tak naprawdę potrzebujemy szczególnej opieki w okresie dojrzewania oraz akceptacji środowiska. Ja też nigdy się nie przyznawałem do swojej jednooczności nie chcąc być wyśmiewanym w swoim otoczeniu. To taki swego rodzaju kompleks który w moim przypadku bardzo rzutuje na moja osobowość. Nie mniej jednak trzeba to jakoś przezwyciężyć i żyć. Pozdrawiam serdecznie.

Witam Was Kochani!!

Dokładnie tak, jestem przekonana, że gdyby prawie 20 lat temu nie miał miejsca wypadek, który był sprawcą mojej jednooczności, byłabym dziś zupełnie inną osobą-arogancką, przesadnie pewną siebie, nieczułą i chyba nawet w połowie nie tak wrażliwą jak dziś. Widzę na jedno oko, ale niejednokrotnie "widzę" więcej niż dwuoczni, więcej odczuwam..więc chyba jeszcze nie wszystko stracone:)

Witam Was Kochani!!

Witaj Patt, cieszę się, że tu jesteś :)

Gdybym ja kilka lat temu znalazła taką stronę, byłabym szczęśliwym człowiekiem. Pamiętam dokładnie uczucie, gdy trafiłam na stronę Irka, gdy jeszcze nie było forum - pamiętam to uczucie - nie jestem sama.

Mój kolega zawsze mawia, że osoba jednooczna widzi na jedno oko tylko dlatego, aby widzieć same dobre rzeczy - tego się trzymam i przypominam sobie o tym w najgorszych momentach.

Całuję Cię i ściskam - zapraszając jednocześnie na zlot, który już wkrótce! 

Witam Was Kochani!!

Kochana Kornelio...na zlot znając życie nie dam rady przyjechać, mam za daleko, sama mam prawo jazdy,ale na takie dystanse nigdy się nie próbowałam;) wróciłam właśnie z knajpy, gdzie byłam z moimi dwuocznymi znajomymi(jakie to dziwne,od momentu odkrycia forum, świadomie dzielę ludzi na dwu i jednoocznych:) ) i naprawdę zastanawiałam się, co teraz robicie..heh.. tak jakoś inaczej chyba zaczynam sobie żyć.. pozdrawiam Was:D