MENU

Forum - 3 miesiace po operacji oko ropieje!!

3 miesiace po operacji oko ropieje!!

3 miesiace po operacji oko ropieje!!

Witam. moj chlopak jest 3 miesiace po operacji . w miesiac czasu oko podstawowo sie wygoilo bylo ok i nie ropialo. po 3 miesiacach znow zaczelo ropiec jak nigdy. pod cala epi poczatkowa zbiera sie bardzo duzo ropy .. czy to mozliwe ze pogorszylo sie od zmiany klimatu? od miesiaca mieszkamy w Wiedniu.. czekam na odpowiedz

 

3 miesiace po operacji oko ropieje!!

Każda ropna infekcja wymaga obowiązkowo konsultacji z lekarzem, zwłaszcza jeśli mowa o oku operowanym. Klimat nie klimat (osobiście nie przypuszczam, aby miał takie znaczenie)-koniecznie do lekarza.

Pozdrawiam

3 miesiace po operacji oko ropieje!!

Dziekuje bardzo!

3 miesiace po operacji oko ropieje!!

Witaj Oleno jak wcześniejszy wpis też sądzę że do lekarza na cito ale jeżeli macie kontakt z pomieszczeniami gdzie jest klimatyzacja to może to mieć częściowy wpływ na takie sytuacje . Dla mnie katorgą jest przebywanie w pomieszczeniach lub  pociągu tez i samochód  gdzie jest klima bo natychmiast wysycha mi oczodół i proteza go bardzo drażni co powoduje ból plus dziwna wydzelina. Pomijam fakt że każda klima to siedlisko bakterii i wirusów zaś filtry do jej oczyszczania oraz mechaniczne oczyszczanie jest b. drogie.Pozdrawiam i życze zdrowia

3 miesiace po operacji oko ropieje!!

Witam,jestem trzy i pół roku po operacji oka lewego ,mam czerniaka złośliwego naczyniówki,mam protezę oka plastikową jeśli chodzi o ropienie to mi tak sie robi cały czas a najwiecej to jak jestem na spacerze i wieje wiatr,i tak samo jak wstanę rano to najpierw musze szybko do łazienki wymyć oko i proteze bo tej "ropy" w oku to tak duzo ze całe sklejone,ale jakoś daję z tym rade,byłam u okulisty to popatrzył,popatrzył i powiedział że nic takiego się nie dzieje pozdrawiam

3 miesiace po operacji oko ropieje!!

Bo zalezy czy mówimy o zwykłej wydzielinie która jest i będzie czy o ropnej. Trzeba odróźnić ropiejącą wydzielinę od fizjologicznej