MENU

Forum - czy moę starać się o wyższy stopień niepełnosprawności

czy moę starać się o wyższy stopień niepełnosprawności

czy moę starać się o wyższy stopień niepełnosprawności

Dzień dobry, mam takie pytanko czy mogę starać się o wyższy stopień niepełnosprawności? Podaję swoją sytuację: jestem osobą która posiada orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (lekki stopień), symbol niepełnosprawności to -04-0, orzeczenie mam na stałe, niepełnosprawność istnieje od dzieciństwa. Na dzień dzisiejszy mój ubytek wzroku to: op(-7.5;cylinder -1,25; oś 170 stopni), ol(-7,75; cylinder -1.75; oś 175stopni) do tego leczę się na nadciśnienie tętnicze(biorę już tabletki na stałe), mam pofałdowaną siadkówkę oka, liczne pęknięcia żyłek na gałkach ocznych oraz schorzenie suchego oka. A i mam jeszcze takie pytanie jaki trzeba mieć ubytek wzroku aby symbol niepełnosprawności wynosił -03-0?

czy moę starać się o wyższy stopień niepełnosprawności

Witam pewnie że możesz starać się o wyższy stopien niepełnosprawności nie ma takiego symbolu 03-0 na wzrok jest 04-0 Ja mam stopien znaczny na stałe z powodu narządu wzroku w orzeczeniu mam 04-0,i rentę mam na 3 lata.

czy moę starać się o wyższy stopień niepełnosprawności

Dzięki za informacje i słowa otuchy. Ja już tyle się nachodziłam po tych wszystkich lekarzach, a na dodatek każdy mówi coś innego, że poprostu miewam takie słabsze dni (mam doła, nic mi się niechce, czuję się nierozumiana itd.). Bardzo ci dziękuję za motywację w dalszej walce o swoje. Uśmiech

czy moę starać się o wyższy stopień niepełnosprawności

Bardzo proszę trzeba walczyć o swoje na pewno bedzie dobrze