MENU

Forum - ewelinka150 odezwij się

ewelinka150 odezwij się

ewelinka150 odezwij się

odp

miałam lekki na wzrok na stałe  i stanelam na komisje po 5 latach bo chciałam dostać na stopień umiarkwoany  a ze wypisywala mi papiery na grupe rehabilitantka to byl tylko lekarz ortopeda i  zmienili mi symbol na 05R a do tej pory od 2005 r mialam 04 lekki na stałe na wzrok

Re: odp


ewelinka150:
miałam lekki na wzrok na stałe  i stanelam na komisje po 5 latach bo chciałam dostać na stopień umiarkwoany  a ze wypisywala mi papiery na grupe rehabilitantka to byl tylko lekarz ortopeda i  zmienili mi symbol na 05R a do tej pory od 2005 r mialam 04 lekki na stałe na wzrok

 ,,bo jak szlas na komisje,jak sladalas papiery do komisji,czyli karty ze szpitala jak sa, oraz wniosek o chorobie ,to kazdy specalista musial Ci opisac,czylina tym wniosku musial ci okulista wypelnic,ten lekarz od skoloiozy, ten lekarz od astmy

 

ewelinka150

cały Wniosek wypełniała mi lekarka rehabilitantka a zaświadczenia mialam dołączone od wszystkich specjalistów co chodze a na komisji był tylko ortopeda i jedynie obchodziło go schorzenie kręgosłupa a na inne papierki nie patrzył i o nic innego nie pytał ... 

Re: ewelinka150


ewelinka150:
cały Wniosek wypełniała mi lekarka rehabilitantka a zaświadczenia mialam dołączone od wszystkich specjalistów co chodze a na komisji był tylko ortopeda i jedynie obchodziło go schorzenie kręgosłupa a na inne papierki nie patrzył i o nic innego nie pytał ... 

  wlasnie na wniosku powinni ci wpisac wszyscy lekarze do ktorych chodzisz!! wszyscy powinni wpisac i powinnas powiedziec lekarzowi zeby opisujac chorobe scisle pisal ,bo jeszcze innyi specjalisci beda wypelniac i zeby sie zmiescilo.wiec  jesli minelo 2 tyg.,od orzeczenia ktore dostalas z lekkim z symbR, to juz nie mozesz odwolania zrobic i idz wez nowy wniosek i niech lekarze powypelnija i zloz i czekaj na wezwanie komisji,powiedz ze jak bedziesz brac wniosek ze pogorszyl ci sie stan zdrowia i zeby ci dala i do lekarzy wszystkich 

 

ewelinka

Odwołanie wysłałam czekam teraz na termin komisji w Warszawie