MENU

Forum - Nowa jednooka...

Nowa jednooka...

Nowa jednooka...

Witam was wszystkich serdecznie.

Trafiłam tu wczoraj przez przypadek i natychmiast się zarejestrowałam.Oko prawe straciłam w 5 m-cu życia(retinoblastoma),niewiem jak jest patrzeć dwoma,ale to już dla mnie nie ma znaczenia bo i tak nie ma odwrotu.Mam 33 lata,kochającego męża,dwoje dzieci 13 i 10 lat,prowadzę samochód od 20 roku życia,pracuję w biurze zarządzania nieruchomościami-jednym słowem sielanka!No nie dosłownie,mam też kłopoty-choruję,spłacam kredyt,użeram się z przeciwnościami losu jak każdy człowiek .Pamiętam jak w dzieciństwie mi dokuczano,mieszkam w malutkiej mieścinie gdzie wszyscy wszystko wiedzą,były momenty że do szkoły nie chciałam chodzić bo krzyczeli zyzol,zyzol...Z czasem to mineło,jako nastolatka zapuściłam grzywkę,którą szczelnie zakrywałam oko i tak szczerze to dopiero niedawno ja obcięłam.Mam czasami doła,wydaje mi się wtedy że to oko tak bardzo widać,że każdy przechodzeń mi się przygląda,tak napradę mam wielu znajomych,jestem lubiana,moi codzienni klienci mnie w tym uświadamiają.Noszę protezę z Łodzi,nie jestem nią zachwycona,mam ją od ok 8 lat,jakieś2 lata temu byłam w Krakowie,miałam założoną szklaną protezę,zaraz na drugi dzień mi się stłukła,pojechałam ponownie protetyk miał nie miał humoru i czasu wię w końcu zrezygnowałam i noszę starą,ale często mam jakieś stany zapalne,proteza już "nie pierwszej młodości"podrażnia oczodół.Niewiem gdzie pojechać na wymianę,może polecicie mi dobrą pracownię,mam do wyboru chyba dwie we Warszawie,tylko która??bo w dwóch już byłam a więcej chyba nie ma co?Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Nowa jednooka...

Witaj Aga!

Chyba wszędzie już byłaś,i co w Warszawie nie spodobały Ci sie te protezy ?Poczytaj tu na forum dużo osób pisze na ten temat .Ja ostatnio tez 8 lat temu wymieniałam protezke w Łodzi i zrobili mi fatalnie ,bo chociaz na kształt nie narzekam to kolor to juz porażka.

Pozdrawiam Zosia! 

Nowa jednooka...

Właśnie w Warszawie nie byłam i dlatego pytam,która tam jest godniejsza polecenia z tych dwóch które tam się znajdują?Byłam w Łodzi i Krakowie,a wcześniej w Poznaniu dobierali mi tzw."gotowce".Zdaję sobie sprawę,że czasami trudno dopasować,zależy od kształtu oczodołu,bo mój znajomy tak ma ale ja niby mam "ładnie"zrobioną operację,żadnych zrostów itp,i czasami tą gotową protezę miałam tak dobraną,że nic nie było widać,a teraz niebardzo im się udało.Jak każda kobieta chcę być atrakcyjna i już czas na "nowe oko"więc się zastanawiam gdzie uderzyć.Pozdrawiam serdecznie

Nowa jednooka...

Podobno najlepiej robi Wieremczuk. Poszukaj w dziale Pracownie protetyczne.

Tez miałem pierwszą szklana i tez się stłukła. dlatego nikomu nie polecam. Strach pomyśleć co by sie stało, gdyby pękła w oczodole.

pozdrawiam

Nowa jednooka...

Byłam,przekonałam się,najlepiej swoją pracę wykonuje pan Wieremczuk.proteza jest i nie zastąpi ona zdrowego oka,kto o niej wie to ją widzi...niestety.Zapraszam do mojej galerii,tam z bliska prezentuję efekt pracy pana Andrzeja,który poświęcił mi kilka ładych godzin.Pozdrawiam.

Nowa jednooka...

Aga, od lat jestem wierną "fanką" Pana Andrzeja i wiem, ile dla nas robi. Cudotwórcą być nie może, oka prawdziwego nam nie "zainstaluje". ale to co robi, robi na światowym poziomie, z bardzo ciepłym podejściem do pacjenta.

Cieszę się, że jesteś zadowolona.

Obejrzałam i muszę zapytać : które oko jest protezą? Naprawdę nie wiem! Rewelacja. Chciałabym by to z implantem nawet u mnie tak wyglądało, no, ale cieszę się i tak z tego co jest.

Gratulacje :) 

Re: Nowa jednooka...


Kornelia:

Obejrzałam i muszę zapytać : które oko jest protezą? Naprawdę nie wiem! Rewelacja. Chciałabym by to z implantem nawet u mnie tak wyglądało, no, ale cieszę się i tak z tego co jest.

Gratulacje :) 

 

Wydaje mi sie ze to prawe oczko jest proteza :)

A co do protezy, to fakt- jest bombastycznie dobrana. Mi juz troche lat minelo od wymiany, wiec w te wakacje przymierzam sie na wycieczke do W-wy. Jak bede juz po, to dam Wam znac i "pochwale sie" rezultatem, o ile bedzie czym :)

 

 

Nowa jednooka...

Tak,tak prawe to proteza.Powoli się przywyczajam do nowej protezy,oko przestaje łzawić i piec,wiadomo coś nowego -ciało musi zaakceptować.Ta protezka już pierwszego dnia podobała mi się bardziej od poprzedniej,ale teraz z dnia na dzień podoba mi się jeszcze bardziej...nie zamienię pana Andrzeja na "inny model".Wykonał kawał dobrej roboty,i choć prosił bym go publicznie nie chwaliła bo to zobowiązuje,to nie mogę się powstrzymać aby mu w ten sposób podziękować.Jeśli Pan tu zagląda to...DZIĘKUJĘPocałunek.Pozdrawiam forumowiczów...

Nowa jednooka...

czesc oglądałem twoje zdjęcia i.....protezka zaje...ta naprawde robota godna mistrza pozdrawiam ,