MENU

Forum - no czas się przywitać tylko nie bijcie:]

no czas się przywitać tylko nie bijcie:]

no czas się przywitać tylko nie bijcie:]

Witam wszystkich szczęśliwców tutejszego forum:) Jestem jednooczny od 9 roku życia, miałem mały epizodzik w moim młodym życiu, który pozbawił mnie lewego oczka;// No zły jestem na tamtą nieuwagę (moją nie rodziców), ale zdecydowałem się na rejestrację na tym forum ponieważ czytając posty Wasze, czyli ludzi, którzy myślą, że jednooczność jest kalectwem i ujmą na honorze doszedłem do wniosku, że czas zmienić podejście do tej wątpliwej niespodzianki, która Was spotkała. Jako jednooczny (teraz 34l) mam ten komfort, że nie pamiętam jak to jest widzieć na dwuocznie i z tego powodu jestem w lepszej sytuacji niż Ci z Was, którzy mieli przyjemność rozkoszować się widokiem panoramicznym i nagle stracili tą możliwość... ale nie załamujcie się "młodzi" jednooczni... jest na to ratunek, u mnie działa do tego funkcja panoramy w moim telefonie i też jest fajnie jak widzę piękny krajobraz;] Piszę przywitanie dość rozległe i liczę się z z waszymi "batami" za moje słowa, natomiast czytając niektóre posty jak już pisałem chciałem tchnąć w "Nowych" nadzieję, że ograniczenia są tylko w Was. Ja już nie pamiętam jak to jest widzieć obojgiem oczy i Wy do tego się przyzwyczaicie, potrzeba tylko czasu. Mi jednooczność nie przeszkadza w niczym, uprawiam ryzykowne sporty, mam wymarzoną pracę, przyjaciół, za których skoczyłbym w ogień i na których zawsze mogę liczyć (bez okazywania litości bo nie kryłem się nigdy z moją wyjątkowością;) Jakie minusy mam przez protezę? hmmm.... nie wiem o takich;) a plusy? Przy poznawaniu nowych Kobiet to właśnie oczko moje lewe było prowodyrem rozmowy,  jak zdarzy się impreza i popijemy to tylko ja odegram sto lat sto lat łyżeczką po oku;) (miny nowych znajomych bezcenne;) mam refleks potężny, nie pamiętam kiedy mi cokolwiek upadło na ziemię! co więcej takie akrobacje przy łapaniu lecących rzeczy wykonuję, że po każdym złapaniu czegoś co spadało no prócz komety itp nie mogę wyjść z podziwu jak to zrobiłem;]] Na treningach boksu nie pamiętam kiedy limo złapałem;) Jazda rowerem? żadnych przeciwwskazań, jeżdżę dość agresywnie i w terenie i po mieście.. mógłbym pisać tek wiele, ale reasumując to nie jest tragedia.. fakt szkoda bo zostało tylko jedno w razie WU, no ale czasu nie cofniemy... aaa i jest jeden minus! Jak obiadek gotuję to nieraz dostanę z zaskoczenia z lewej strony buziaka od mojej Pani bo sprytnie się zakradnie (wie o oczku) z lewej i ni jak się bronić nie mogę;) Jeszcze raz przepraszam za długi wstęp, teraz na klatę wezmę OPR;) ps niemniej jednak życzę OPTYMIZMU wszystkim tu zebranym bo ludzie serio mają większe zmartwienia UWIERZCIE Mi na słowo:) 

no czas się przywitać tylko nie bijcie:]

Witam :) 

Mam nadzieje ze za jakiś czas tez tak będę podchodzić do tematu oka :)

Dzięki za super słowa!   

no czas się przywitać tylko nie bijcie:]

Witam :)

----------------------------------

 Tanie  [URL=http://http://www.apartamenty-pomaranczarnia.pl/index.php?page=Rezerwacja-noclegi]noclegi poznań[/URL]  

 

no czas się przywitać tylko nie bijcie:]

Witaj. :) Jestem podobnego zdania, jednakże uważam, że na takie podejście trochę trzeba popracować (przynajmniej w moim przypadku tak było). Dziś jestem dużo większą optymistką, choć nadal zdarza mi się krępować w dniach kiedy oczy schodzą się nie tak jakbym chciała. :D Ale mam coraz większy dystans i coraz więcej pewności siebie. Przyjemnie się czyta, że tyle dobrego wokół Ciebie. Mnie brakuje jeszcze wymarzonej pracy. :)