MENU

Forum - do tomka

do tomka

do tomka

cześć nazywam się rafał moje pytanie jest takie mianowicie jest takie gdzie można dostac taką soczewkę z kolorową  tęczówką zbizoną do zdrowego oka jaki jest koszt takiej soczewki

i gdzie można dostać taką soczewkę prosze o aderes 

do tomka

Witam.

Soczewkę zamówiłem we Wrocławiu u Pana Macieja Trzcinowicza,jego zakład optyczny znajduję się na ul.Krynickiej 6 nr  (71) 336 57 11.Soczewkę już mam ponad miesiąc i jestem z niej bardzo zadowolony,na samym początku nosiłem ją po parę godzin żeby się oko przyzwyczaiło ale teraz już zakład rano i ściągam ją dopiero wieczorem.Jest ok.

Chciałem podziękować Pani Małgosi z Gdańska która poruszyła  ten temat na forum.

Dziękuję.

Pozdrawiam.

do tomka

witam... dzis odebralem soczewke kolor dobrze dobrany prawie idealna, bardzo łatwo sie zaklada i zdejmuje.Tylko zeby oko sie przyzwyczailo pisales ze z twoja jest wszystko ok!to dobrze ze pasuje,gdzie bedziesz kupowal te plyny z tabletkami?

Re: do tomka


michał65:
witam... dzis odebralem soczewke kolor dobrze dobrany prawie idealna, bardzo łatwo sie zaklada i zdejmuje.Tylko zeby oko sie przyzwyczailo pisales ze z twoja jest wszystko ok!to dobrze ze pasuje,gdzie bedziesz kupowal te plyny z tabletkami?
 
 
Cześć.
Fajnie że wszystko Ci pasuje,Ja już mam prawie 2 miesiące soczewkę i niekiedy muszę zaglądać do lusterka czy ta soczewka tam jest bo już wogóle jej nie czuję tylko jak założę to tak przez chwile zanim się oko przyzwyczai.Płyn plus te tabletki będę kupował tam gdzie soczewkę,tylko będę musiał dać znać wcześniej Panu Maciejowi,żeby go sprowadził,bo u Nas w Bolesławcu nigdzie nie można dostać,jak chcesz to popatrz u Siebie w mieście może akurat jakiś zakład optyczny będzie miał.
Powodzenia.Super

 

 

Re: Re: do tomka


t0mek:

michał65:
witam... dzis odebralem soczewke kolor dobrze dobrany prawie idealna, bardzo łatwo sie zaklada i zdejmuje.Tylko zeby oko sie przyzwyczailo pisales ze z twoja jest wszystko ok!to dobrze ze pasuje,gdzie bedziesz kupowal te plyny z tabletkami?
 
 
Cześć.
Fajnie że wszystko Ci pasuje,Ja już mam prawie 2 miesiące soczewkę i niekiedy muszę zaglądać do lusterka czy ta soczewka tam jest bo już wogóle jej nie czuję tylko jak założę to tak przez chwile zanim się oko przyzwyczai.Płyn plus te tabletki będę kupował tam gdzie soczewkę,tylko będę musiał dać znać wcześniej Panu Maciejowi,żeby go sprowadził,bo u Nas w Bolesławcu nigdzie nie można dostać,jak chcesz to popatrz u Siebie w mieście może akurat jakiś zakład optyczny będzie miał.
Powodzenia.Super

 

 Witam..

 na razie mam zapas z Wroclawia ale popytam się u siebie może jakis optyk mi zamówi... a jak nie to trzeba będzie odwiedzic Wrocław.. pozdrawiam.