MENU

Forum - Witam i pozdrawiam

Witam i pozdrawiam

Witam i pozdrawiam

Witam wszystkich zarejestrowanych na portalu i tych , którzy tylko przeglądają. Przyznam, że zupełnie przypadkiem  trafiłam tutaj dzisiaj, przeglądając info dotyczące epiprotez i pracowni protez twarzy. I z tego przypadku bardzo się cieszę. Tak jak niektórzy z Was myślałam, że jestem jedyna , no może jedna z niewielu z tą przypadłością. Myślę, że fajnie będzie czasem wymienić się z Wami swymi wątpliwościami, posłuchać rad, itp. W gronie moich najbliższych wszyscy wiedzą, że od 5-roku życia nie widzę na lewe oko ( po urazie w czasie niewinnej dziecięcej zabawy) , przeszłam operację w klinice we Wrocławiu ( dr Niżankowska ) i od właściwie od zawsze noszę epiprotezę ( początkowo szklaną, wymieniana we Wrocławiu) . Obecnie mam tę z Łodzi- już drugą, jest ok.

Obecnie wybieram się do okulisty, zamierzam wziąć zlecenie i na wymianę epiprotezy, którą ostatnio wymieniałam ok. 7 lat temu. Pomyślałam, że może sa jakieś nowe, inne pracownie, może lepsze od łódzkiej i zaczęłam czytać w internecie. I tak trafiłam na Was.

Powiem szczerze, że jestem praktycznie zdecydowana na Łódź, bo to nie są epi szklane ( wcześniej szklana stłukła mi się w czasie mycia i tu pojawił się mały problem, bo nie było co założyć, a do pracy trzeba było iść), Myślę więc, że bezpieczniejsza jest ta z akrylu, czy innej masy plastycznej. Poza tym, ta ostatnia z Łodzi jest naprawdę profesjonalnie wykonana. Po kolejnej wymianie, która dojdzie do skutku, myślę że w okolicach października- podzielę się wrażeniami.

A na koniec Wszystkich pozdrawiam.  

 

Witam i pozdrawiam

Witaj, jest nas cała masa :) Gdyby nie to forum to nie zdecydowałabym się na enukleację itd. To kopalnia opinii i wiedzy na nurtujące nas pytania.:)