MENU

Forum - Zastrzyk doszklistkowy AVASTIN

Zastrzyk doszklistkowy AVASTIN

Zastrzyk doszklistkowy AVASTIN

Ktoś miał? Jakie opinie? Gdzie go można wykonać i czy jest refundowany przez NFZ?

Zastrzyk doszklistkowy AVASTIN

Ja mialem.wykonany byl w klinice w czechach do ktorej to zkierowala mnie klinika,bez refundacji,kosztowalo mnie to okolo 1000 zł-jeden zastrzyk oczywiscie,zmian zauwazalnych przeze mnie-zero,przez okulistow-zero,to doraznie nie pomoze,jedynie dlugofalowo poprawia kondycje siatkówki..ja osobiscie sadze ze przereklamowane a u osob takich jak ja ze zrujnowaną siatkówką ta kuracja wogóle nie spelnia roli,pozdrawiam

Zastrzyk doszklistkowy AVASTIN

Słyszałam że Avastin jeszcze jakiś czas temu był chyba niedopuszczony w PL? Czy się mylę?

Iniekcje doszklistkowe wciąż zyskują na popularności bo są bardzo skuteczne w leczeniu AMD oraz przy innych problemach przy błonach pozapalnych. Polecam konsultację w Spektrum we Wrocławiu. Oni te zabiegi wykonują już o kilku lat i z pewnością konsultacja ze specjalistą pozwoli podjąć najlepszą decyzję. 

Zastrzyk doszklistkowy AVASTIN

Słyszałam że Avastin jeszcze jakiś czas temu był chyba niedopuszczony w PL? Czy się mylę?

Iniekcje doszklistkowe wciąż zyskują na popularności bo są bardzo skuteczne w leczeniu AMD oraz przy innych problemach przy błonach pozapalnych. Polecam konsultację w Spektrum we Wrocławiu. Oni te zabiegi wykonują już o kilku lat i z pewnością konsultacja ze specjalistą pozwoli podjąć najlepszą decyzję.