MENU

Forum - Bardzo fajne forum, witam.

Bardzo fajne forum, witam.

Bardzo fajne forum, witam.

Witam.

Mam 19 lat i mam protezą oka od 2go roku życia. 

Na początek chciałbym się dowiedzieć czym różni się epiproteza od zwykłej protezy..?

 Pozdrawiam wszystkich

Bardzo fajne forum, witam.

Witam. Jeśli chodzi o różnice to :epi jest zakładana na implant czyli jest cieńsza i jesli implant się porusza to i epi się porusza, za to proteza jest grubsza no ja tylko w sumie takie różnice widzę . No i protezy są na ogół nie ruchome.

Bardzo fajne forum, witam.

Witam!   Tylko jeszcze dodam ze ja mam epiproteze na swoim oku, ktore jest mocno zniszczone i obkurczone po urazie, ale dla epiprotezy wazne sa miesnie, ktore poruszaja nia  prawie jak zdrowym okiem. 

Bardzo fajne forum, witam.

Nie zgadzam się z twoją opinią,niewiem jak porusza się implant z epi protezą,ale mam protezę,która "pięknie"patrzy tam gdzie chcę,pan Andrzej stwierdził(byłam na "wymianie"w Warszawie),że lata jak głupia gdy przewracam oczami.Może troszkę przesadził,aby mi zrobić przyjemność ale rzeczywiście rusza się,stwierdził że niejeden implant tak nie pracuje.Pewnie to też zależy jak jest oczodół zoperowany,bo to chyba ważne jak to od środka wygląda....pozdrowionka dla wszystkichPerskie okoPocałunek

Bardzo fajne forum, witam.

No racja szkoda tylko że moja proteza nie chciała się ruszać tak to nawet bym nie podjoł się implantowania.