MENU

Forum - Mam problem

Mam problem

Mam problem

musze sie wyżalić... Od kilku dni jestem chora na grypę, a teraz mnie zaczęło bolec moje słabe niedowidzące oczko. Boli potwornie szczególnie pod wieczór. Rano nie moge go otworzyć, nie jest spuchnięte tylko powieka sie nie podnosi, przy tym nie jest nawet zaczerwienione. Zastanawiam sie, czy już jechać z tym do lekarza czy zaczekać aż grypa przejdzie? Kiedy kaszlam czuje jakby mnie tam wsadzono nóż. Kiedy chodzę w opasce, jest trochę lżej.

Mam problem

Może zadzwoń do swojego okulisty i opisz wszystko i powie tobie czy masz przyjechać albo coś doradzi. Ja tak robię, gdy coś dzieje się z okiem i nie wiem co robić to dzwonię do przychodni do mojej okulistki. Życzę ci zdrowia.

Mam problem

Ja też właśnie przeszłam grypę i miałam podobnie. W trakcie choroby mój oczodół bardzo mnie bolał, ropiał, swędził, był zaczerwieniony. Ból przeszedł po chorobie. Moje "oko" tak zawsze reaguje gdy jestem osłabiona, chora, przeziębiona. Potem przechodzi. Może, więc u Ciebie też to jest spowodowane osłabieniem. Ja bym poczekała aż minie grypa, ale zrobisz jak uważasz.

Mam problem

Dzięki za odpowiedzi.