MENU

Forum - Witam ponownie :)

Witam ponownie :)

Witam ponownie :)

Siemka. Minęło już kilka lat od mojego ostatniego postu, a z powodu sklerozy musiałem zmienić nick na forum (http://jednooczni.org/profil/user,536.html).

Minęło już sześć lat od mojego ostatniego postu. Jest to dla mnie kawał czasu, którego nie żałuję. Obecnie mam już 30 lat, żonę i syna. Moją żoną została Kasia. Tak to ta, o której pisałem wtedy :). To już będzie 9 lat naszego życia, którego owocem jest trzyletni dziś Kuba. Wszyscy są zdrowi i radośni. Poza tym nic nowego, teściowa ta sama, oko to samo, jakoś powoli do przodu pchamy sobie wózek. Jedyna nowość, to egzaminy z informatyki w tym roku. Chcę się kształcić i związać moją przyszłość z dziedziną IT.

W międzyczasie prowadziłem DG (taxi), ale niestety po prawie 4 latach musiałem zlikwidować, bo jak się okazało rynek nie potrzebuje tylu taksówkarzy. Z ciekawostek dodam, że nie miałem problemu z badaniami lekarskimi, czy psychotestami, aczkolwiek lekkie problemy z widzeniem stereoskopowym są. Nie przeszkadza mi to w niczym. W końcu już ponad 10 lat jeżdżę bezkolizyjnie i mam nadzieję, że nie zepsuję swoich statystyk. Zacząłem doceniać życie (szkoda że tak późno), inwestuję w siebie, a okulistę to widziałem ostatni raz na badaniach okresowych w 2013 roku. Mam nadzieję, że nie będę potrzebował widzieć się z okulistą, chociaż ostatnio zauważyłem u siebie w prawym (zdrowym) oku tak jakby tam był jakiś włosek i zlewa się mi na środek, co strasznie mnie denerwuje, bo nic nie mogę z tym zrobić. Nie wiem czy będę mógł pracować długo w branży IT. Poza tym nic nowego. Strasznie szybko przeleciał ten czas (śmignęło mi przed okiem), a ile jeszcze przed nami :)

 

Witam ponownie :)

Witaj, sprawdź dobrze prawe oko, bo u mnie tak zaczęła sie destrukcja ciała szklistego w jedynym widzącym oku...

Witam ponownie :)

Hejka. No właśnie się wybieram do okulisty, ale termin (listopad) jest dla mnie bardzo odległy. Dlatego też muszę sobie zrobić tournee po prywatnych okulistach.