MENU

Forum - Witajcie i pomóżcie

Witajcie i pomóżcie

Witajcie i pomóżcie

Witajcie,

Pisałam w wątku "siatkówczak" ale nikt nie odpowiedział a mi zależy na czasie. Powiedzcie mi, czy jest możliwe że przy dokładnym badaniu okulistycznym nie widać siatkówczaka? Zaniepokoiły mnie zdjęcia córeczki, na których był biały odbłysk i poszłam do okulisty który powiedział,że nic złego się nie dzieje. Uspokoiłam się trochę ale gdy robię córce zdjęcia smartfonem to na każdym prawe oczko wygląda niepokojąco. Nie chcę niepotrzebnie panikować ale może powinnam jej zrobić jakieś dodatkowe badania? Jakie?

Interesuje mnie też czy siatkówczak na każdym zdjęciu wygląda biało? Czy jeśli oczko wychodzi raz białe a innym razem czerwone to też powód do niepokoju?

Witajcie i pomóżcie

Witam są to niepokojące objawy,może to też być zaćma.niech pani  pojedzie z córką do prof.Marka Prosta to bardzo dobry specjalista wizyta kosztuje 400zł tel.22 815 20 09

Witajcie i pomóżcie

witaj,na spokojnie idź do innego okulisty.U mnie mama zauważyła objawy a okulistka stwierdziła,że to zez i przepisała okulary. Mama jadąc po odbiór okularów zabrała mnie do innej okulistki,żeby się upewnić. Ta od razu potwierdziła obawy i wypisała skierowanie do Kliniki w Krakowie. Tam zabrali się za leczenie...Ciężka i długa droga,ale dziś jestem szczęśliwa choć bez jednego oka;)powodzenia