MENU

Forum - operacja u dr Jochan

operacja u dr Jochan

operacja u dr Jochan

Witam,

chciałabym tylko potwiedzic to, co piszą wszystkie osoby z pozytywną opinią na temat dr Jochan.

To jeden z naprawdę nielicznych lekarzy z powołania; do tego przemiły,przesympatyczny człowiek, który juz przy pierwszej wizycie sprawia, że czujesz się wyjątkowo; jakbyś był jednym jedynym pacjentem Pani Doktor.Miałąm ogromny problem, od kilku lat nic nie widzę na jedno oko z powodu ucisku guza oczodołu na nerw wzrokowy;z tym się nawet jakos pogodziłam. Niestety kiedy 2 lata temu to oko niedowidzące zaczęło mi uciekać i zezować świat w jednym dniu się dla mnie zawalił.To było straszne, okropne, krepujące i powodujące poczatki depresji.Nie będę tutaj rozpisywać co czułam, bo każda osoba z tym problemem dobrze wie o czym mówię.....:(:(w dodatku oko z powodu ucisku zezowało raz w dół, raz w górę, a najczęściej ku nosowi...(typowy zez) Operację miałąm pod koniec maja, teraz idę na kontrolę pod kątem, czy musi być kolejny zabieg; ja powiem tak, poprawa jest w 90 procentach, samopoczucie w 100 procentach poprawa :); jest jeszcze czasami taki całkiem delikatny zaraz z samego rana po nocnym odpoczynku,ale po  jakieś godzinie wszystko wraca do normy, ale to nie zawsze jest. jeśli będzie potrzebna jeszcze jedna delikatna korekta to na pewno się zdecyduję..bo jestem w najlepszych rękach!!!!!!Dziekuję Pani Doktor z całego serca :)

Karina

operacja u dr Jochan

Ja mam zabieg u dr calkiem niedługo.

Zabieg prywatny. 

Jednak mam w związku z tym pytanie. 

Bo od razu po zapytaniu o cene zabiegu otrzymałem informację, że pierwszy zabieg kosztuje 3 tys., a kolejne juz 2.5 tys. 

 Bo slyszałem, że często u dr Jochan nie obywa się bez kolejnej operacji i konieczne są korekty. 

Czy są tutaj osob, które po pierwszym zabiegu miały kąt zeza 0 stopni ?