MENU

Forum - Ciężka decyzja

Ciężka decyzja

Epi i implantacja?? Pomóżcie

Witam proszę o radę czy implantację można wykonać na NFZ?? ostatnio byłam u swojej okulistki i miała pacjentkę z świetnie wykonaną implantacją podobno na NFZ.

Mam jeszcze pytanie odnoścnie   epiprotez słyszałam, że w Łodzi bardzo ładnie wykonują epiprotezy i podobno przyjezdża jakiś niemiec który się tym zajmuje czy wiecie cos na ten temat??

Ciężka decyzja

Pierwotna tak,a niemiec przyjezdza do Katowic o Lodzi mi nic nie wiadomo,a co do wykonywania protez w danej protezowni to ilu ludzi tyle opinii

Epi i implantacja ?? Pomóżcie

Ja mam jeszcze swoje oko ale myślę nad implantacja. Chcę jednak jeszcze spróbować z epi na swoim oku przed ostateczną decyzją. Ja muszę mieć niestety cienką epi tak powiedziała moja okulistka i teraz mam dylemat jaką pracownię wybrać bo chcę aby ona dobrze była wykonana :(

Ciężka decyzja

Kto z was jest zadowolony z wykonania epiprotezy i gdzie ją robiliście ??  Ja mieszkam nie daleko Torunia i fajnie by było gdyby było cos bliżej (Warszawa, Łódz).  Cy ktoś z was miał robione w Warszawie lub Łodzi i jest zadowolony? A czy w Puszczykowie jest refundacja do epiprotezy?

Ciężka decyzja

Hej moje dwie epiprotezy robił Throsten Meyer pierwszą w Katowicach a drugą w czerwcu tego roku to już w Chorzowie.Jestem zadowolony szczególnie z tej drugiej bo jest idealnie dobrana,co do kształtu i koloru :)

Ciężka decyzja

Łukasz a ty ile czasu czekałeś do Pana Meyera?  Ile czasu na wizytę czekałeś ? Na swoim oczku nosisz tak? A i ile zapłaciłeś/ dopłaciłeś?  

Epi i implantacja ?? Pomóżcie

Jutro dzwonie zapisać się do Optomed do Pana Meyera mam nadzieje, że terminy mnie nie załamią. Czy Meyer również przyjmuje w Siedlcach???? Nie ukrywam, że mam  bliżej.

Jeśli nie będę mogła nosić epi na oku decyduję się na usunięcie. Moja okulista w tym wypadku polecała Dr. Jaworskiego natomiast na forum pozytywne opinie ma Dr Haszcz. 

 

Ciężka decyzja

Witaj, sprobuj Pana Andrzeja Wieremczuka na ul. Konwiktorskiej w Warszawie, link z wszystkimi danymi powinien byc w kategorii Pracownie Protetyczne, pozdrawiam

Ciężka decyzja

Kornelia a Pan A. Wieremczuk dobrze wykonuje epiprotezy, mialas u niego może robiona? Dzwonilam do optomed jestem na liście oczekujacych kolejka prawdopodobnie przypadnie na listopad. Koszt epi to 1500 zł z tego refundacja u P. Meyer. A u Pana Wieremczuka jak to cenowo wygląda? Wykonuje szklane?

Kornelia czy możesz mi podac swoje GG chciałabym się poradzić osób doświadczonych na wypadek gdy już bede musiała usunąć swoje oko. Pozdrawiam

Ciężka decyzja

Witaj, niestety nie mam GG. Pan Andrzej Wieremczuk to moim zdaniem najcierpliwszy i najlepszy protetyk w Polsce, u innych nie bylam i nie chcialam jechac, bo bylam zadowolona. Czytam o innych pracowniach i to sie potwierdza. 

Nie wiem jak to wyglada cenowo, jest numer, zadzwon i sie dopytaj kochana, bo z tego co pamietam, to zawsze te 100 zl sie doplacalo do tej refundacji z NFZ, ale teraz nie jestem na biezaco.

Pan Wieremczuk nie wykonuje szklanych protez, chyba ze sie cos zmienilo?

 

Dzwon, pytaj, porownuj, czytaj tu na forum, jest sporo tematow o pracowniach protetycznych w dziale Protezy. Pozdrowka