Witam-nowy

Witam wszystkich.Mój problem zaczął się 6.10.2015 roku kiedy dostałem krwotoku podpajęczynówkowego okolicy skroniowej.W trakcie pobytu w szpitalu (3 tygodnie) i licznych badaniach w wieku 48 lat dowiedziałem się,że od urodzenia mam tzw.malformację tętniczo-żylną okolicy skroniowej.Powiem szczerze przeżyłem szok żyjąc tyle lat z taką bombą zegarową.Po 3 tyg.przewieziono mnie do innego szpitala gdzie przeprowadzono w ciągu 2 dni 2 arteriografie naczyń mózgowych.Przy drugiej arteriografii przeprowadzono zabieg embolizacji malformacji tętniczo-żylnej 2ml.kopolimeru embolizacyjnego ONYX18.Zabieg został przerwany ze względu na migrację tego materiału poza obręb pola widzenia w projekcji.W kontrolnej arteriografii stwierdzono u mnie całkowitą niedrożność tętnicy ocznej prawej.Po zabiegu robiono mi masaż gałki ocznej i zakropiono oko,ale to nic nie dało.Po paru dniach pojawiło się u mnie światełko w tunelu tzw. lekka światłoczułość.W prawym rogu oka widzę mały kawałek "świata".Po wyjściu ze szpitala byłem prywatnie u dwóch różnych okulistów.Niestety diagnoza była dla mnie niepomyślna bez szans na poprawę .Dodam,że brałem tabletki Diuramid i krople Azopt.Następny zabieg mam mieć na początku lutego.                                                                                                                  Na temat mojej sytuacji psychicznej nie chciałem się rozpisywać bo ten kto takie coś przeszedł wie o czym mówię.                                                                                                                                            Mam pytanie czy ktoś z szanownych forumowiczów miał takie zdarzenie i czy jest szansa na wyleczenie.                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Życzę wszystkim Wszystkiego Dobrego w 2016 roku.