MENU

Forum - Jak długie chorobowe po operacji

Jak długie chorobowe po operacji

Jak długie chorobowe po operacji

Witajcie, 

 Bliska mi osoba bedzie miała operacje usunięcia gałki ocznej i wszczepiony implant możecie mi doradzić którzy mieli taka operacje jak długo przebywalisciena chorobowym tydzień dwa miesiac ?? Z gory wszystkim dziękuje za odpowiedzi 

Jak długie chorobowe po operacji

Ja przebywałem na L4 dwa i pół miesiąca 

Jak długie chorobowe po operacji

a to doktor co cie operował to zalecił takie długie chorobowe ??bo nam lekarz Powuedzial w Warszawie ze okolo 3-4 tyg Dlatego pytam tutaj na forum jak to wyglada u innych  bo lekarz jeszcze nam mowil ze to uzależnione jest od pracy jaka wykonuje sie 

Jak długie chorobowe po operacji

Ja po operacji usunięcia gałki ocznej byłam na zwolnieniu 6 miesięcy, potem dostałam rentę czasową na kilka lat.

Jak długie chorobowe po operacji

Ja byłem na L4 pół roku i rok na zasiłku rehabilitacyjnym... 

Jak długie chorobowe po operacji

No ja tez nie zamierzam szybko wrócić do pracy to poważna operacja jak by nie było 

Jak długie chorobowe po operacji

A moja siostra planuje wrócić do pracy biurowej po 3 tyg chorobowego 

Jak długie chorobowe po operacji

 Zależy od wykonywanej pracy i tego jak się czujemy. Mi wystarczyło 5 miesięcy. Oczywiście na początku bardzo uważałam, aby nie dźwigać ciężkich przedmiotów (praca w sklepie spożywczym) pomagały mi koleżanki, którym bardzo dziękuję :).

 

Jak długie chorobowe po operacji

Jak długo po operacji nie wolno dźwigać ?

Jak długie chorobowe po operacji

Doktor Haszcz mowil mi,ze po ok 2-3 mc wszystko jest wygojone i moge wrocic na silownie,pewnie tez trzeba samemu to wyczuc