MENU

Forum - Powitanie od nowicjuszki.

Powitanie od nowicjuszki.

Powitanie od nowicjuszki.

Witam wszystkich na forum,od 3 dni jestem osobą jednooczną po różnych neurologicznych przypadłościach.Przerażona trochę obecną sytuacją.Szukam informacji jak sobie radzić i osób takich jak ja.

Powitanie od nowicjuszki.

Witaj

Jestem jednooczna od roku.To dziwna sytuacja i oczywiście trwa zanim się z tym oswoisz, ale wiem po sobie , że do wszystkiego można się przyzwyczaić. Ja jestem po 50, pracuję i czasem w ferworze życia zapominam się. Każdy z nas jest inny, ale jeśli masz konkretne pytania- pytaj. Może coś podpowiem.Ponoć umiem też słuchać (może bezpośrednio przez pocztę.?)

Pozdrawiam, będzie dobrze.. 

Powitanie od nowicjuszki.

Witam .Mam 35lat ,w wieku 6lat straciłam prawe oko .Zyję normalnie ,mam dzieci ;) Pozdrawiam 

Powitanie od nowicjuszki.

Witam rowiesniczke i pozdrawiam 

Powitanie od nowicjuszki.

Ja też witam rówieśniczkę, tez żyję normalnie z jednym okiem i też mam dzieci :)

Powitanie od nowicjuszki.

Dziękuję wam za odpowiedzi na moje powitanie.Jest mi jednak ciężko....Drugie oko mam,ale nie czytam na nie i raczej  je ciągle leczę.Mam przy tym brak czucia rogówkowego,brak łzawienia i implant powiekowy żeby powieka się domykała.Ciągle leki i krople nawilżające.A wszystko zaczęło się od nowotworu niezłośliwego głowy.Zła diagnoza spowodowała,że gdy dotarłam na tomografię głowy rozmiary guza były spore.W efekcie tego mam powyższe problemy z okiem oraz kłopoty z równowagą.To wszystko powoduje,że jest mi ciężko ,nawet bardzo.Bez pracy,renty,znajomi zostali w innej miejscowości.Walczę o swój byt ale jest mi coraz ciężej.Czy macie jakieś pomysły  na to by wyrwać się z tej chorej sytuacji i żyć?