MENU

Forum - złamanie oczodołu operacja

złamanie oczodołu operacja

złamanie oczodołu operacja

Witam serdecznie,

zalogowałam się z nadzieją, ze znajdę pomoc dla syna i swojej rodziny :) 5 lat temu mój 5 letni wówczas syn uległ wypadkowi,w którym m.in doznał złamania górne ściany oczodołu z przemieszczeniem odłamu kostnego na 3 mm wewnątrz oczodołu. Niestety operacji w Koszalinie mu nie zrobili, a dziś syn ma dużą asymetrię twarzy - uszkodzony oczodół jakby się zapdł, gałka oczna wpadła w głąb :( od 2011 szukamy pomocy u różnych lekarzy, byliśmy m.in u dr Kozakiewicza w Łodzi i u dr Stępniewskiego w Poznaniu. Nie mają konkretnej opinii... mówią, że może można spróbować operacji, ale może być ona ryzykowana, nie dają zresztą żadnej nadziei na poprawę...

 Syn cierpi bardzo, zwłaszcza psychicznie, a co za tym idzie i cała rodzina, zwłaszcza ja, która nie zdołała uniknąć wypadku i uchronić synka ...

Będę bardzo wdzięczna za jakiekolwiek porady. Bardzo chciałabym pomóc synowi.Cały czas mam nadzieję, że może uda mu się pomóc.

 

złamanie oczodołu operacja

Proszę skonsultować to z Dr Magdaleną Korwin przyjmuje w Warszawie Też miałem polamany oczodul w 5 miejscach oko zostało usunięte proteza wpadala jak do studni 2 lata czułem dyskomfort ale po wszczepienie implantu jest ok coprawda nie rusza się jak oko ale nie jest zapadniete k onsultowalem to z wieloma lekarzami ale nikt nie potrafił pomóc. Nie jest to taki przypadek jak Pani ale spróbować można.Powodzenia