MENU

Forum - potrzebny dobry okulista kogo polecacie??

potrzebny dobry okulista kogo polecacie??

potrzebny dobry okulista kogo polecacie??

Witam

Mam na imię Rafał szukam dobrego okulisty nie widzę na lewe oko odwiedziłem wiele klinik i nikt nie jest mi w stanie powiedzieć co mi jest od 2015 roku powoli traciłem wzrok aż teraz widzę już tylko kontury nic nie przeczytam ani nie rozpoznam osoby w oku jest mały guz 1.8mm na 5mm szer jestem pod stalą opieką kliniki onkologii w Krakowie ale tam twierdzą że utrata wzroku nie jest spowodowana guzem okuliści w Akademii medycznej w Gdańsku nie wiedzą co się dzieje szukam specjalisty który możne mi pomorze miałem robione oct, usg, tomograf komputerowy oczodołu, mózgowia, oraz  zdjęcia z kontrastem wszystko w normie po za tym guzem wzmacnia się kontrastowo:( proszę jeśli znacie jakiegoś dobrego specjalistę to proszę o namiary.

potrzebny dobry okulista kogo polecacie??

Na pocieszęnie napiszę ci,żeby zdiagnozowac umnie problem obuczony czekałem 7 lat do skutku mowilem,ze coś mi jest lecz nikt niewiedzial co mi jest nikt nic niewidział na końcu w klinice dopiero wyszlo,ze mam niedomoge konwergencji i mi sie dwoji,ja polecam zrobić badania wszystkie także krwi,tarczyca oznaczyć hormony,cukier i inne badania z krwi,ale tez najlepiej znaleść klinike dobrą oczną i tam pomogą ci stwierdzić pozdriawiam.