MENU

Forum - Cześć, tu Szczecin;)

Cześć, tu Szczecin;)

Cześć, tu Szczecin;)

Cześć,

jestem nowa na forum i na początku dziękuje za mnóstwo pożytecznych informacji, które tu znalazłam;)

W lipcu czeka mnie operacja enukleacji w Lublinie, na która czekam już pare miesięcy. Im bliżej terminu tym większy strach bo jednak brak konkretnych inf na co się przygotować.

Zastanawiam się czy jest tu ktoś ze Szczecina kto miałby chęć się spotkać pogadać, podzielić swoim doświadczeniem, poradzić coś w sprawie protez i różnych pracowni protetycznych? Może ktoś z Was może polecić lekarza okulistę ktory zajmuje się osobami po takim zabiegu w Szczecinie?

Bede wdzięczna za każda inf i odpowiedź;))

pozdrawiam 

Cześć, tu Szczecin;)

Cześć

pochodzę ze Szczecina, aktualnie mieszkam w Holandii.

Moja córka w marcu miała wszczepiony implant .

Ma już pierwszą prorezę i powiem , ze czasem muszę się zastanowić które to oko ;-) 

w Szczecinie będziemy pod koniec lipca.

pozdrawiam 

Cześć, tu Szczecin;)

Dzięki za odpowiedź;)

a w jakim wieku masz córeczkę?

Ja pod koniec lipca będę już po operacji ale przed proteza, trudno przewidzieć czy wtedy będę już w nastroju towarzyskim czy zaszyje się jeszcze w domu;p 

zastanawiam się czy Twoja córka dostała protezę modelująca, a potem na stałe?

 

Ja jestem umówiona na pierwsza epi modelująca w Krakowie po Ok 3 tygodniach od zabiegu, a potem po 4 miesiącach na ta właściwa.

Czy ktoś miał podobnie? Zastanawiam się jak z ruchomością protezy, czy jakoś zmienia się/ poprawia z czasem? Czy od początku już ta modelująca rusza się tak jak ta ostateczna? 

Cześć, tu Szczecin;)

Rozumiem, może być z tą chęcią różnie ;-)

Moja córka ma 15 lat.

Protezę miała po 6 tygodniach, wcześniej konformer, nie miała modelującej.

W kwestii ruchomości i układania się protezy mi się wydaje, ze z czasem jest lepiej, opuchlizna zeszła , proteza lepiej siedzi.

Minęły trzy miesiące po operacji, wczoraj byłyśmy na kontroli, wszystko się pięknie wygoiło :-)

pozdrawiam 

Cześć, tu Szczecin;)

gdzie  miała zabieg ? ja w nałęczowie a epi w krakowie jestem zadowolony pozdrawiam