MENU

Forum - Wymiana szklanej epi na akrylową ?

Wymiana szklanej epi na akrylową ?

Wymiana szklanej epi na akrylową ?

Hej. 

  

Kto z was zdecydował się na przejście że szklanej epiprotezy na akrylową i czy jesteście zadowoleni?

  

Obecnie 7 lat mam szklaną z Katowic, chciałam ją wymienić na nową  niestety wg mnie obecna jakość usług Pana Meyera pozostawia wiele do życzenia . .

 

 

 

Wymiana szklanej epi na akrylową ?

Ja wymienilam i wyszło mi to na lepsze nie ropieje mi oczodol nic mi nie zasycha na powierzchni nie ociera. Nie wróciłabym do szklanej 

Wymiana szklanej epi na akrylową ?

No właśnie ja też mam problem z ropą i jej zasychaniem na powierzchni oka. Właściwie od początku noszenia. Najgorzej po nocy lub po prostu gdy cos robię i nie nawilżam oka solą fiz.

 

 

Jechałem wymienić śpi do Katowic na pewniaka że będzie super extra i sue zawiodlam. Co do szklanej pozostaje mi tylko Wiedeń i Puszczykowo, w Krakowie niestety tez bylam. A teraz zastanawiam się jeszcze nad akrylową i Łodzią.

A jak to jest z połyskiem protezy akrylowej, bo czytałam że szybko matowieje?

Wymiana szklanej epi na akrylową ?

martka26 czy mogła byś przesłać mi na maila zdj oczek?? :)

 

joanina_asik@o2.pl 

Wymiana szklanej epi na akrylową ?

Wysłałam co do połysku to nie mam jakiś zastrzeżeń, nosi mi się ją lepiej w ogole nie czuje  szklana jak miałam to jakaś porażka stale musialam przemywac, powieka poobcierana 

Wymiana szklanej epi na akrylową ?

Dzięki. Wow naprawdę super efekt! :)  Zawsze myślałem że epi akrylowa wygląda jeszcze " sztuczniej "  niż szklana. Czytałam, że swoją robiłaś w Łodzi. Jutro tam zadzwonie i dowiem się jak to teraz wygląda cenowo i ile się czeka. Ale zastanawiam się też nad Wiedniem. Jestem bardzo wymagająca i boję się że trudno będzie mnie zadowolić zwłaszcza że mam nietypowy kolor oczu. :/

Wymiana szklanej epi na akrylową ?

W Łodzi są dwie wizyty na pierwszej pomiary  Pani maluję tęczowke patrząc na oko po tyg jedzie się po odbiór  idzie się dogadać, co się nie podoba to poprawiają  Koszt ok 1000zl już nie pamiętam. Atmosfera miła zero skrępowania pospieszania albo dawania do zrozumienia ze sie marudzi 

Wymiana szklanej epi na akrylową ?

Ok, dzięki bardzo za informację. :) 

 

 

Wymiana szklanej epi na akrylową ?

Ja też planuje wkrótce zmianę że szklanej na akrylową. Szklana mam z Karkowa i raczej nie jestem za bardzo zadowolona, dobierana raczej w pośpiechu, nie ma tragedii ale myślę że może być lepiej.

Mam takie informacje że akryl daje większe możliwości do indywidualnego dopasowania. Nie mam jeszcze doświadczenia ale zwykle jest odlew oczodołu więc chyba musi lepiej pasować niż dmuchane szkło.

Znalazłam klinikę w Nottingham a Anglii, koszty są spore ale mam nadzieję że będzie warto. W maju mam wizytę więc trzymajcie kciuki :)