Proszę o opinię osoby niedowidzące i niewidome

Kochani, chce Was poprosić o wypowiedz na temat planowanej przez nas aplikacji dla niedowidzących i niewidomych. Zamierzamy w ramach wsparcia osób niepełnosprawnych stworzyć całkowicie darmową aplikacje która będzie generowała plik dźwiękowy z lektorem odczytujący treść strony internetowej lub sklepu internetowego.
Nie będzie to aplikacja która czyta bezpośrednio tekst na dowolnej stronie, tylko będzie to generator pliku dźwiękowego który na konkretnej, udźwiękowianej stronie będzie umieszczany wraz z Playerem do odsłuchu treści.
Zauważyliśmy że 99% stron nie ma wersji dźwiękowej swojej treści dlatego narodził się nasz pomysł aby udostępnić firmą i każdemu kto zechce darmową aplikacje do generowania takiego pliku i umieszczania na własnej stronie. Istotne jest też to ze plik dźwiękowy będzie przechowywany na naszym serwerze za darmo co odciąży serwer i transfer właściciela strony.
Jak oceniacie taki pomysł, czy to w ogóle będzie miało przydatność dla osób niedowidzących i niewidomych, czy to ma sens takie rozwiązanie.
Proszę o wszelkie opinie, uwagi, sugestie. 
Może macie inne potrzeby w kwestii aplikacji udźwiękawiających chętnie nieodpłatnie stworzymy rozwiązanie potrzebne niepełnosprawnym.
Wszelkie uwagi i opinie oraz wypowiedzi kierujcie najlepiej na e-maila:
slawek-69@o2.pl
Dziękuję i Pozdrawiam.