MENU

Forum - Przywitanie i wrażenia po enukleacji wszczepieniu implantu

Przywitanie i wrażenia po enukleacji wszczepieniu implantu

Przywitanie i wrażenia po enukleacji wszczepieniu implantu

Dzień dobry, kochani jestem jeden dzień po zabiegu i choc dzisiaj 23 piątek 2022 jestem szczęśliwy jak nie wiem co, pozbyłem się swojego krzyża ,,. , ,, Decyzja była trudna i nie  jak będzie wyglądało moje życie dalej.  Ale dziękuję Irkowi za  cenne porady i uświadomienie mni przekonaniu, że to dobra decyzja. Zabieg był w Chorzowie  super , jestem zachwycony, , dr Jaworski i cała ekipa ekipa zajęła się mnją wspaniałe, dziś wracam do domu. Znieczulenie ogólne, ból na poziomie  wg mnie0-30proc ale i tak .

Re: Przywitanie i wrażenia po enukleacji wszczepieniu implantu

Cieszę się, że zabieg przebieg pomyślnie. Powinno się teraz wszystko, dobrze zagoić. Bądź dobrej myśli, co do przyszłości.

 

Przywitanie i wrażenia po enukleacji wszczepieniu implantu

Cześć Wszystkim, dziś drugi dzień po zabiegu, osocze już jakby mniej się sączy, mam  krople i antybiotyki , oko pobolewa  jakieś 3/10, leki to antybiotyki oraz ketonal- biorę ale nie muszę. Oczko jeszcze opuchnięte, konformer mam doktor nie kazał go dotykać, teraz jadę 17-go na wizytę kontrolną, dr mówił, że był to ostatni moment, oko było pourazowe z jaskra pourazowa, przez ostatnie pół roku zmalało, ponoć wykształciły się tam jakieś kamienie, ciężko się preparowalo, i  groziło już uszkodzeniem nerwu współczulnego . Kochani chyba ktoś nademna czuwał. Teraz czekam na rezultaty, widzę progres także jest ok. Pozdrawiam.

Przywitanie i wrażenia po enukleacji wszczepieniu implantu

Dzięki Irku, Dziś dzień trzeci,  pisze bo może komuś się przydadza moje odczucia. Jestem zadowolony, prawie nie czuje bólu, choć czasami przy ruszaniu oczkami odczuwam lekkie ciągnięcie z prawej strony, ale uwaga  ten ból oceniam na 1/10 , leki biorę jak dr przykazał, jestem pod wrażeniem , zobaczymy co powie doktor. Wizualnie ten stan nie robi na mnie jakiegoś traumatycznego odczucia, myślałem że nie spojrzę na siebie w lustro, ale tak nie jest. Oczko jeszcze troszkę obrzmiałe ale dziś znowu mniej. Pozdrawiam.

Przywitanie i wrażenia po enukleacji wszczepieniu implantu

Dzień dobry, dziś  6 dzień po operacji wczoraj odłożyłem kotonal, obudziłem się bez bólu, oczywiście po konsultacji z doktorem, biorę jeszcze antybiotyki , jeszcze dwa dni, krople do ich skończenia, ale wczoraj i to dziwne miałem bóle takie jak prz jaskrze, myślę, że fantomowe bo jak to możliwe, dziś spokój, dr powiedział, że wszystko jest ok. , Ruchomość super. Teraz 20 czerwca będę miał wizytę i prawdopodobnie swoją pierwszą soczewkę. Nie mogę się doczekać. Opuchlizna pięknie schodzi, siniaki zżółkły i zanikają, dzięki Bogu wszystko ok. Pozdrawiam

Przywitanie i wrażenia po enukleacji wszczepieniu implantu

Witam, no i mam już swoją pierwszą epiprotezę, zrobiłem ją w Chorzowie u Pana z Niemiec Mayera, . Jestem bardzo zadowolony , jest delikatnie jaśniejsza , ale to nie jest dla mnie problem, w porównaniu do tego co było to kosmos. Wygląda moim zdaniem bardzo dobrze, nosi się świetnie, wciąż uczę się wkładania i wyciągania jest to na razie problem ale przyssawka bardzo pomaga. Chciałbym bez. Także, kochani polecam Optomed, pełny profesjonalizm, atmosfera, że czuje się opiekę i zainteresowanie pacjentem, kontakt 10/10,  personel przemiły, dr Jaworski profesjonalista pierwsza klasa a dr Mayer mistrz swiata w swej profesji. To nie jest laurka to fakt, który potwierdzam. Życzę im samych powodzeń i rozwoju w tej dziedzinie, która świetnie rozwijają i pielęgnują.