MENU

Forum - NIESAMOWITY EFEKT NATURALNEGO OKA

NIESAMOWITY EFEKT NATURALNEGO OKA

NIESAMOWITY EFEKT NATURALNEGO OKA

Hej!

Tak jak większość z Was-męczę się z posiadaniem mało estetycznej epiprotezy.

Nie muszę Wam wspominać jak to męczy mnie psychicznie... 

Mniejsza. Szukając w internecie dobrze zrobionych protez (w PL i nie tylko)napotkałam gościa z Indii który robi  operację wszczepienia implantu i końcowo efekt ruchomości oka jest imponujący.Tych protez nie da się odróżnić od zdrowego oka. Nie widziałam nigdy prac na takim poziomie w Polsce. Wpiszcie w YT "OCULARIST PANKAJ KR SINGH" i pooglądajcie filmiki tego Doktorka. Dla takiego efektu wydałabym wszystkie swoje pieniądze,żeby wreszcie poczuć się sama ze sobą dobrze. 

Co myślicie? Czy ktoś z Was ma tak świetny efekt wizualny po operacji?

Kurde byłabym skłonna lecieć tam mając pewność że to nie ściema i serio zrobiliby mi cos takiego :( Marzenie! 

Co myślicie o tym? 

NIESAMOWITY EFEKT NATURALNEGO OKA

Hej, efekt wygląda naprawdę dobrze. Sama chętnie bym się zdecydowała o ile lekarz mnie zakwalifikuje. Bo póki co mam swoje, które wygląda różnie zależnie od dnia. I ciekawie byłoby mieć każdego dnia takie same oczy. :) 

Poszperam też trochę w Internecie i poproszę kogoś z Indii o sprawdzenie tego miejsca. Dam znać jeśli się czegoś dowiem. 

NIESAMOWITY EFEKT NATURALNEGO OKA

Nazwa tej kliniki w której pracuje ten Doktor to dokładnie to "De Cure Center",źle wpisywałam wcześniej nazwe.

Na googlach mają same pozytywne opinie,a jest ich ponad 100.

Szkoda że loty do Indii są drogie :(

NIESAMOWITY EFEKT NATURALNEGO OKA

Będę za jakiś czas może mogła kogoś poprosić o jakieś sprawdzenie. Póki co trzeba zacząć odkładać na lot. :)